12. tt a těhotenské bříško

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karole
Kecalka 329 příspěvků 30.09.14 13:19
12tt a těhotenské bříško

Miln dámy, mám dotaz a je mi jasné, že se hodně z Vás bude zdát hloupý, ale už jsem taková :D No :-)

Jsem ve 12tt a moc se těším na těhotenské bříško. Zatím mám pouze svoji pneumatiku, ovšem když jsem po obědě, břicho se mi nafoukne to obrovských rozměrů (a to se nijak nepřežírám). Dřív jsem to na sobě nepozorovala. Stáhnout nejde. Souvisí to s těhotenství. Moc už bych si přála nosit bříško :-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 30.09.14 13:21

Neboj, dočkáš se. A pak budeš ráda, až se ho zbavíš. :mrgreen:

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 30.09.14 13:22
@Fima píše:
Neboj, dočkáš se. A pak budeš ráda, až se ho zbavíš. :mrgreen:

Presne :palec:

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 30.09.14 13:22

Já ti půjčím svoje. :mrgreen:

sovička33
Echt Kelišová 8410 příspěvků 30.09.14 13:24
@Fima píše:
Neboj, dočkáš se. A pak budeš ráda, až se ho zbavíš. :mrgreen:

Naprostý souhlas :mrgreen:

Verun83
Echt Kelišová 9333 příspěvků 33 inzerátů 30.09.14 13:24

Normalka, vecer mam pupek jak v 6mesici, rano je fuc. A na bricho se fakt netesim, s prvnim jsem mela obri. Proklinala jsem to. Cim dyl vykoukne a cim mensi bude, tim lepsi. Ver mi ;)

Karole
Kecalka 329 příspěvků 30.09.14 13:24

Já teď mám po obědě obrovskou vanu :-), ale až to strávím, tak mi zase splaskne, moc už chci aby zůstalo.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 30.09.14 13:24

Taky mám thěotenský bříško ráda..poprvý jsem si počkala skoro do 20tt, podruhý jsem hrdě nosila už od 7tt, a teď mi vylezlo už den před pozitivním testem, a pořád roste 8o no ale už se to krátí, něco přes 3 měsíce, a zase bude fuč :)

Karole
Kecalka 329 příspěvků 30.09.14 13:27

@slavuska1 do 20tt :-( a to jsi neměla ani sebemenší náznak :-(?

eržule
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 30.09.14 13:28

Jé, vzpomínám jak já jsem se těšila na těhotenské bříško :) Teď začínám 38.tt, připadám si jako bych před sebou tahala obří medicinbal a strašně se těším, až už to „bříško“ mít nebudu :mrgreen:

Karole
Kecalka 329 příspěvků 30.09.14 13:29

@eržule a kdy došlo?

Taky jsi byla po jídle jak nafouklá jak pátrací balón?

pidin
Kelišová 6474 příspěvků 30.09.14 13:33

@Karole ja uz chci mit taky poradny brisko :D ted mi prijde ze mam. brisko spise takove strasne nafoukle, asi to pujde videt pozdeji, nez se prodre tim spekem na brise :D

Karole
Kecalka 329 příspěvků 30.09.14 13:38

@pidin a v kolikátém jsi? Jako takové břicho, co se mi dělá po najedění je mazec. Nemůžu jít ani ven. Ještě nemám po kontrole po 12tt, takže to nikde neříkáme.

mahdalka
Neúnavná pisatelka 16559 příspěvků 30.09.14 13:40

Ze mě si dělal doktor legraci ještě v 5 měs. kde jsem prej nechala břicho a ať si ho vezmu na příští kontrolu sebou, vtipálek. Vylezlo mi až ke konci 5 měs. jinak jsem vypadala jen jako přejedená. Zato teď čekám jetli se zadařilo podruhý a břicho mám jak těsně před porodem :oops: :zed: Myslím že hodně záleží na indispozici a v jaký jsi byla formě před těhotenstvím. Poslední měsíc jsem se už modlila ať porodím, bylo to už neúnosný. Jinak ti přeju ať se bříška brzy dočkáš :kytka:

Pajushka93
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 30.09.14 13:46

@Karole Ahoj, ja sem ve 35+3tt a brisko mi zaclo rust az ve 30tt… taky sem se hrozne tesila az mi pujde videt pupek a ja se pysne ponesu, ted uz ho mam a chodim jak kacena :lol:.To nejhorsi bylo ze zensky v mojim okoli co byly tehu tak mely brisko uz v 5mesicu a ja furt nic :hug:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >