12tt - Když tepe pupečník, je miminko živé?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luxi
Povídálka 47 příspěvků 10.07.19 06:44
Skoro 13tt, Angelsounds a pupečník...?

Ahoj holky, včera mi konečně došel sonogel. A poprvé jsme našli něco co tepe cca 150tepů/min. Angelsounds jsem používala i u prvního těhotenství a je pravda, že už je to 10let zpátky, ale mám pocit, že to bylo trochu jiné. Bylo to hodně tiché tak možná proto se mi to zdálo jiné?? Nebo to mohl být pupečník? :nevim: Dají se tyto dvě věci od sebe rozeznat?
Jak to funguje? Když tepe pupečník, je i miminko ok? Nevíte? :think:
Hrozně mě zaráží jak málo si z minulého těhu pamatuju, pocity, vyšetření, a vůbec všechno… :oops: :)

Reakce:
NinaU.
Kecalka 493 příspěvků 10.07.19 08:49

@Luxi
Není tohle pozorování jenom zbytečně stresující? Není lepší vždycky počkat na poradnu u lékaře, než se sama doma uzirat tim, jestli a co by kdyby?

Luxi
Povídálka 47 příspěvků 10.07.19 08:59
@NinaU. píše:
@Luxi
Není tohle pozorování jenom zbytečně stresující? Není lepší vždycky počkat na poradnu u lékaře, než se sama doma uzirat tim, jestli a co by kdyby?

Překvapivě, se tímto neužírám, tohle je opravdu otázka ze zájmu, jak to funguje.
Užírám se spíše tím, že už přes týden stále špiním.. I když je to „normalní“ mám z toho obavu.

NinaU.
Kecalka 493 příspěvků 10.07.19 09:06

@Luxi
Chápu, zrovna v tomto období jsem spinila nějaké skoro dva týdny, ale raději jsem nic nezjistovala, přijde mi to pak ještě horší.
Jinak odpověď na otázku s pupecnikem nemám, neexistují nějaké články na netu?

Luxi
Povídálka 47 příspěvků 10.07.19 09:16
@NinaU. píše:
@Luxi
Chápu, zrovna v tomto období jsem spinila nějaké skoro dva týdny, ale raději jsem nic nezjistovala, přijde mi to pak ještě horší.
Jinak odpověď na otázku s pupecnikem nemám, neexistují nějaké články na netu?

Je právě hrozně překvapivý, že na netu kolem tohoto není vůbec nic. A to by člověk řekl, že najde fakt všechno.
Ale to špinění mě trápí víc. Navíc mě k tomu pobolívá podbřich a záda…samo že to může být od roztahování dělohy…Ale jsem z toho trochu nesvá.

Kajka9
Kelišová 5753 příspěvků 10.07.19 09:18

@Luxi tak ve 13tt je celkem brzo proto to slyšíš tak potichu

Luxi
Povídálka 47 příspěvků 10.07.19 09:22
@Kajka9 píše:
@Luxi tak ve 13tt je celkem brzo proto to slyšíš tak potichu

Já mám dělohu zakloněnou od přirody dost dozadu, tak ono to taky asi nepřidá ;) Člověk pořád hrozně srovnává s prvním těhu, ale každé je holt jiné… :think:

Kajka9
Kelišová 5753 příspěvků 10.07.19 09:32

@Luxi nesrovnávat to je nejlepší..kamoška měla ten angelsonds a dojela a půjčila mi ho a fakt mi to trvalo než jsme to našla a to jsme byla snad už kolem 15-17tt takže ve 13tt bych to vůbec neřešila a ještě když máš dělohu v zadu na víc ty to slyšíš jen prostě potichu

Luxi
Povídálka 47 příspěvků 10.07.19 09:41
@Kajka9 píše:
@Luxi nesrovnávat to je nejlepší..kamoška měla ten angelsonds a dojela a půjčila mi ho a fakt mi to trvalo než jsme to našla a to jsme byla snad už kolem 15-17tt takže ve 13tt bych to vůbec neřešila a ještě když máš dělohu v zadu na víc ty to slyšíš jen prostě potichu

Právě…u prvního jsem za celé těhu neměla ani kapku krve. Nic, naprosto bez sebemenšího problému, jen malá zůstala zadečkem dolů, tak jsme měli „hlídáný“ porod. Teď krvácení na konci 11tydne a od té doby pořád špinění, hnědé, růžové i s krví, pořád…:woman_facepalming: a co čtu, fakt to bývá hodně často…I tak mě to nervuje.

NinaU.
Kecalka 493 příspěvků 10.07.19 09:43

@Luxi
Asi to bude znít blbě, ale teď je stejně období, že kdyby se něco melo posrat, nic se s tím nenadela. Takže prostě, jak mi řekla i doktorka, nepozorovat se, pokusit se být v pohodě, víc dělat nejde.

Kajka9
Kelišová 5753 příspěvků 10.07.19 09:44

@Luxi ano bývá to celkem dost časté..no ono stejně to poslouchání je celkem na prd akorát to nervuje a na víc takhle stejně nepoznáš že mimičo je ok.. chce to na to nemyslet věřit že to bude ok

Luxi
Povídálka 47 příspěvků 10.07.19 09:59

Je to tak, i moje doktorka to tak řekla. Proto neletím na kontrolu nebo na pohotovost…jdu až v úterý a řekla jsem si že to vydržím :* co má být prostě se stane a neudělá nikdo nic.

Kajka9
Kelišová 5753 příspěvků 10.07.19 10:00

@Luxi tak tak.. každopádně držím palečky at je vše jak má :hug:

Luxi
Povídálka 47 příspěvků 10.07.19 10:04
@Kajka9 píše:
@Luxi tak tak.. každopádně držím palečky at je vše jak má :hug:

Děkuju. Já tomu malému věřím :srdce:

Váš příspěvek
Reklama