12tt - neustupující nevolnosti - už nemůžu

Anonymní
13.1.21 14:54

12tt - neustupující nevolnosti - už nemůžu

Zeny, prosim vas, co vam pomohlo, jak jste to prezily, mate-li tu zkusenost? Od 7tt nezvladam nic a jsem na neschopence. Zvracim cele dny - vsechno vc. tekutin. Na kapackach v nemocnici jsem uz byla 3×. Jakmile jdu domu, do 24 hodin je to tu zas. Zhubla jsem uz 10 kg a opravdu uz nemuzu, nejsem schopna se sama ani vysprchovat, mota se mi hlava, zle 24/7. Jsem uz opravdu zoufala. Prasky proti nevolnostem, ktere jsem dostala domu absolutne nezabiraj. Obcas uz mam pocit, ze se minimalne zblaznim. Nejsem schopna se ani na miminko tesit, prestoze bylo moc chtene…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12081
13.1.21 14:58

Vydrž :hug: :hug: Ted to vypadá, ze to nikdy neskončí, ale jednoho dne (mozna už zítra) se probudis a bude dobře. Mne bylo šíleně zle. Unava odeznela kolem toho 12tt (ale jeste ve 14tt jsem odpadla po nejake namaze jako dojet na kontrolu), od 15tt jsem uz nezvracela cely den a po 20tt uz jsem se citila skvěle az do konce. Drž se a přežij, brzo bude dobře…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
639
13.1.21 16:13

Musis zkusit cokoliv v sobe udrzet i pres ten davivy reflex, je to rehole a je kolikrat i horsi ta nevolnost. Ja zkusila jist veci co se hur zvraci+iontaky, hroznovy cukr. Bud co nejvice ve svisle poloze. Chce to i trochu chodit na cerstvem chladnem vzduchu, trochu to oblbne zaludek, nebo chladnou sprchu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61686
13.1.21 17:41

Vydrž, přežijes. Kdyztak holt hospitalizace.. Poslední těhotenství jsme měla šílené nevolnosti 6-22 tt, pak od 30 znovu, naposledy jsem vrhla i u porodu.. A pak klid. Vesměs se říká, že to po prvním trimestru odezní. Důležité je zavodneni, když neudržís tekutiny, tak do nemocnice, bohužel. Ale to mrne za to stojí :hug: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
15.1.21 08:43

Já objevila zázrak v podobě mražených jahod. Dělá se mi špatně už jen při pomyšlení na jídlo, všechno mi smrdí a po všem mi je špatně. Mražené jahody mi zklidnily žaludek, tak zkuste, nic za to nedáte :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
15.1.21 09:38

Taky mi bylo příšerně špatně, nic jsem neudržela, zuby když jsem si čistila myslela jsem že to ani nedodělám…když jsem četla všude jak to přejde zdálo se mi to nekonečný ale pak to vážně přešlo :palec: já byla na suchým pečivu, nic jiného jsem nemohla, ze sušenek se mi dělalo dlouhoo špatně…držím palce ať je ti co nejdřív dobře :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.1.21 00:35

Me pomahalo loknout si piva😀 fakt. Slaba desitka. Jeden lok. A bylo po nevolnosti. 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
450
18.1.21 14:17

Nemate s partnerem rozdilny Rh-faktor? Nekde jsem cetla, ze tak silene nevolnosti jsou casto prave z toho (u mne to teda tak bylo).
Mne v 1.tehotenstvi predepisovali cipky Torecan, docela pomahaji. Zvracela jsem dokola, porad lezela na kapackach. Mne teda zadne rady nepomahaly, ale muzes zkusit: ledova cola bez bublinek, zazvor, sucha strava, mrkvova stava, jist co 3 hodiny, mezi jidlem a pitim mit 1 hodinu pauzu, jist po soustech na cerstvem vzduchu (tim myslim zabalena v dece u otevreneho okna), nejist nic mastneho, nic koreneneho, vse jen varene domekka, muzes zkusit kojenecke masozeleninove prikrmy ve sklenickach (trosku dosolit a ohrat sklenicku v teple vode), pit vodu s trochou citronu, nesilny cerny caj s cukrem,… uf, co jeste… omezit mlecne vyrobky (vyrazne prekyseluji), zvykat mandle, hroznovy cukr, vychlazene hroznove vino.
Mne zvraceni hodne spoustel stres, uz jen z pomysleni na to, ze uz jsem se vyzvracela 4× za 1 hodinu a je teprve rano.
Pokud jeste lekari nebiji na poplach, pak to jeste snad neni kriticke, i kdyz 10kg neni malo. Radeji to nesleduj. Miminko urcite dobre prospiva, je silne a bojuje.
Dobre ti rozumim, jake to mas, ale ver mi, ze jednou to prejde, vydrz :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
450
18.1.21 14:21
@Marťa977 píše:
Taky mi bylo příšerně špatně, nic jsem neudržela, zuby když jsem si čistila myslela jsem že to ani nedodělám…když jsem četla všude jak to přejde zdálo se mi to nekonečný ale pak to vážně přešlo :palec: já byla na suchým pečivu, nic jiného jsem nemohla, ze sušenek se mi dělalo dlouhoo špatně…držím palce ať je ti co nejdřív dobře :palec:

Tak to jsi jeste dobra, ja jsem si kolikrat nevycistila zuby az 2 dny, to proste neslo :oops: A hlavne jsem nemohla ani stat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat