13. den po KETna těhotenský test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rousinka
Stálice 85 příspěvků 14.12.16 14:09
13 den po ket a těhotenský test

Ahoj holky. Chtěla jsem se zeptat jestli se některé stalo že na testu se bohužel objevila jen jedna čárka a druhý den v caru z krve by se zjistilo pozitivní těhu? Už jsem si myslela že to vyšlo a zřejmě nic i když menstruaci jsem nedostala. Beru pořád estroferm a crinone. Díky za info.

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 43108 příspěvků 14.12.16 14:30

Predpokladam, ze embryo bylo zamrazeno 2-5denni, tzn. jsi jakoby 15-18 dni od poceti. To uz by test mel byt hodne spolehlivy. Samozrejme nadeje umira posledni a treba se jeste neco v krvi objevi, moc pravdepodobne to ale neni. V kazdem pripade leky ber porad, dokud nebudes mit jednoznacny vysledek z krve. Kombinace estrofemu a crinone dokaze MS drzet opravdu hodne dlouho, to neni meritko, stejne jako jakekoliv priznaky, tyhle hormony umi s clovekem cloumat. Rozhodujici je ta krev.

Janli
Kelišová 6038 příspěvků 9 inzerátů 14.12.16 14:45

Mě v CARu pořád opakovali, že test může být falešně negativní a často se to stává, tak neházej flintu do žita a počkej na krev.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1990 příspěvků 2 inzeráty 14.12.16 15:23

13 dni po ket je uz fakt dost na to, aby byl pozitivni test. Menstruaci ti drzi leky. Sama od sebe je ale nevysazuj, pockej do kontroly. Mozna se to vyjimecne stava, ze by jeste krev mohla byt pozitivni, ale neupinala bych se na to. Me se to teda nikdy nepostestilo :?

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 14.12.16 15:45

Pokud to bylo 5 denni embryo a na testu neni ani naznak, zrejme nebude v krvi hodnota potvrzujici prosperujici tehotenstvi.
U nas v centru me doktorka vylozene rekla, ze 12 dni po ET je jedno, jestli krev nebo domaci test z moci. Pochopila jsem, ze jde spise o vedeni statistiky.

rousinka
Stálice 85 příspěvků 14.12.16 17:39

Moc díky za info…uvidím zítra ale moc nadějí nemám. Snad příště jestli se rozhodneme do toho ještě jit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >