Reklama

13. den po KETna těhotenský test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rousinka
Stálice 85 příspěvků 14.12.16 14:09
13 den po ket a těhotenský test

Ahoj holky. Chtěla jsem se zeptat jestli se některé stalo že na testu se bohužel objevila jen jedna čárka a druhý den v caru z krve by se zjistilo pozitivní těhu? Už jsem si myslela že to vyšlo a zřejmě nic i když menstruaci jsem nedostala. Beru pořád estroferm a crinone. Díky za info.

Reklama

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 42262 příspěvků 14.12.16 14:30

Predpokladam, ze embryo bylo zamrazeno 2-5denni, tzn. jsi jakoby 15-18 dni od poceti. To uz by test mel byt hodne spolehlivy. Samozrejme nadeje umira posledni a treba se jeste neco v krvi objevi, moc pravdepodobne to ale neni. V kazdem pripade leky ber porad, dokud nebudes mit jednoznacny vysledek z krve. Kombinace estrofemu a crinone dokaze MS drzet opravdu hodne dlouho, to neni meritko, stejne jako jakekoliv priznaky, tyhle hormony umi s clovekem cloumat. Rozhodujici je ta krev.

Janli
Kelišová 5425 příspěvků 9 inzerátů 14.12.16 14:45

Mě v CARu pořád opakovali, že test může být falešně negativní a často se to stává, tak neházej flintu do žita a počkej na krev.

Uživatel je onlinePajka89
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 2 inzeráty 14.12.16 15:23

13 dni po ket je uz fakt dost na to, aby byl pozitivni test. Menstruaci ti drzi leky. Sama od sebe je ale nevysazuj, pockej do kontroly. Mozna se to vyjimecne stava, ze by jeste krev mohla byt pozitivni, ale neupinala bych se na to. Me se to teda nikdy nepostestilo :?

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 14.12.16 15:45

Pokud to bylo 5 denni embryo a na testu neni ani naznak, zrejme nebude v krvi hodnota potvrzujici prosperujici tehotenstvi.
U nas v centru me doktorka vylozene rekla, ze 12 dni po ET je jedno, jestli krev nebo domaci test z moci. Pochopila jsem, ze jde spise o vedeni statistiky.

rousinka
Stálice 85 příspěvků 14.12.16 17:39

Moc díky za info…uvidím zítra ale moc nadějí nemám. Snad příště jestli se rozhodneme do toho ještě jit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Evropa zaspala, měla se inspirovat v Perském zálivu, říká arabista Pelikán

Že si s migrační vlnou Evropská unie ukrojila mnohem větší krajíc, než může... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama