13 dní po IVF pozitivní těhotenský test?

27.12.19 19:12

Chci se zeptat jsem po druhém pokusu umělého oplodneni první pokus embryo zaniklo… :( teď jsem po druhém oplodnění dnes sem si dělala test po 13.dnu a jsou dvě silné čárky myslíte že je to naděje že se to povedlo? Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
410
27.12.19 19:14

Gratuluji krasně pozitivni test, já dnes takto. :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.12.19 19:18

@Martinamimi1 myslíte že se to povedlo a můj gynekolog to už jen potvrdí…? Bojím se ultrazvuku aby bylo vše v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
27.12.19 19:22

@Sarka brunett Myslím si že ano, vypadá to dobře 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.12.19 19:23

@Martinamimi1 děkuji moc držte palce další zklamání už bych nedala… Jen se bojím jestli to nemůžu zaniknout když se mi ukázal tak silný test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1811
27.12.19 19:29
@Sarka brunett píše:
@Martinamimi1 myslíte že se to povedlo a můj gynekolog to už jen potvrdí…? Bojím se ultrazvuku aby bylo vše v pořádku

Na ultrazvuku ještě dlouho nic vidět nebude :nevim: počkej si pár týdnů, v cca 7tt už je něco málo vidět. Přeji šťastné těhotenství :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
27.12.19 19:29

@Sarka brunett nebojte, určitě to bude v pořádku já jsem 10dpo a nečekala jsem že na testu vůbec něco budu mít. Budu Vám držet palečky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3288
28.12.19 10:33

@Sarka brunett neboj, krasny test mas. Rozumim tvym pcitum..taky se zadarilo napodruhe, a ver bala jsem se, aby krev vysla, pak aby bylo srdicko, potom velkeho screenu…furt neco. Ted uz mam doma 14dni miminko a zase se neceho bojim, aby pribiral, abych mela mleko…strach nas bude asi provazet porad..drzim vam vsem palce devcatka, at mate za 9esicu broucky a berusky v naruci :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat