13 dpo malý duch, ukázaly se někomu 2// později?

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.12.21 13:41

13 dpo malý duch, ukázaly se někomu 2// později?

Jen se chci zeptat, zkusila jsem dnes dělat test, protože myslím, že příznaky jsou, jsem dnes 13 DPO, na testu malý dušík, růžový, okem viditelný, nemusí se naklánět atd., nejde moc vyfotit. Stalo se někomu, že mu to takhle ukazovalo a ten dušík, nebo čárka se ukázala až později? Třeba 13 dpo negativní, nebo jen malý dušík a v den vynechané MS nebo 14 dpo a více( ale poté, co jste měly testy negativní)?
Dušíkem nemyslím slabou čárku, která je vidět jen je slabší než kontrolní :lol: dušíkem myslím fakt něco, co jste musely vykoukat nebo to nešlo vyfotit :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
144
3.12.21 14:02

Řekla bych že téměř každý 13 dpo má ty čárky slabší, někdy to ještě ani není vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1629
3.12.21 14:04

Jeeee, Holka, ty strkáš hlavu do jámy lvové. Hned další příspěvek nejspíš bude:”Proč zakládáš další diskuzi? Je jich tu milion. Najdi si odpovědi v již existujících. My ti nepovíme, jestli jsi těhotná….” :mrgreen: Jak přes kopírák….
Každopádně, mně se to nestalo, vždy 10dpo slabá čárkao, ale četla jsem tady, že někomu ano, jak máš potvrzenou ovulaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.21 14:12

@Barpro já si to také myslela, ale po zkoumání diskuzí zde na eMiminu mě to nadšení trochu přešlo :lol: všichni 11, 12 dpo poměrně pěkně viditelné čárky.

@Bubllenka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: je ml to jasné, ale mě to fakt zajímá :lol: diskuzi, kde by se z ducha v 13, 14 dpo vyklubalo těhotenství jsem moc nenašla. A budu věřit, že sem přispěje jen ten, kdo má zkušenost. Těhotenství z toho bylo ano/ne :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.21 14:20

@Bubllenka k té ovulaci :mrgreen: skutečně zjištěnou ji nemám, ALE již 4 měsíce si pečlivě vše zaznamenávám a vychází mi to takto. Když mám bolest vaječníku, hlen následující den je asi ovu. A od té doby 15 dpo přichází ms. Vyšlo mi to takto 4 měsíce, takže předpokládám, že to tak bude :) dnes jsem 13 dpo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.21 14:23

@Bubllenka myslela jsem si, že to tak je, jako to máš ty. Většina zde diskutujících má duchy dříve a 13 dpo už pěknou čárku.

• Citovat
  • Nahlásit
1629
3.12.21 14:25
@Anonymní píše:
@Bubllenka k té ovulaci :mrgreen: skutečně zjištěnou ji nemám, ALE již 4 měsíce si pečlivě vše zaznamenávám a vychází mi to takto. Když mám bolest vaječníku, hlen následující den je asi ovu. A od té doby 15 dpo přichází ms. Vyšlo mi to takto 4 měsíce, takže předpokládám, že to tak bude :) dnes jsem 13 dpo.

Aha, tak to zase ale uplna jistota neni, ze jsi 13 dpo, tam 2-3 dny klidne muzou haprovat, takze bych flintu do Zita nehazela :palec: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.21 14:29

@Bubllenka na 100% určitě ne :lol: pořád mě píchá ve vaječníku z kterého byla ovu, tak jsem si byla jistá, že se něco děje a na testu jen dušík, uvidíme, ale spíš to těhu nebude nebo se to neudrží.

• Citovat
  • Nahlásit
2208
3.12.21 14:46

Prileji do ohne :lol: ja mela 13DPO silne pozitivni ovulacni test. Na tehu nic nebylo, to az za 2 dny dve carky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2208
3.12.21 14:48

A pro rypalky proc jsem delala ovu test…snazila jsem se zjistit zda mam ovulaci, ktera se mi do te doby vubec neukazala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3129
3.12.21 14:52

Uvidíš, jestli bude čárka sílit. Já když jsem měla prvního, jako fakt prvního viditelného dušíka teprve 13dpo, tak pak stejně přišla MS a byl konec. Při prosperujícím těhotenství jsem teď měla ducha 9dpo. Ono přece jenom ten zárodek se tam nemůže vznášet jen tak ve vzduchoprázdnu třeba o pět dní déle a pak se konečně zavrtat, ten vývoj je ze začátku den po dni obdobný, a když to hnízdění trvá až moc dlouho, může to značit nějaký problém. Ne všechny zárodky jsou zdravé a životaschopné. Samozřejmě záleží, jestli byla ovulace určena správně. Pár dní tam, pár dní sem hraje velkou roli, pokud to chceš opravdu takto zkoumat do detailu přesně na den. A ještě si k tomu připočti další proměnné typu citlivost použitého testu, koncentrace moči, rychlost vylučování hCG do moči… Fakt je asi lepší to neřešit, pokud tam netušíš nějaký problém třeba s délkou luteální fáze. Tady tyto věci se dějí samovolně a dějí se většinou tak, jak se mají i bez našeho přičinění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1629
3.12.21 15:11
@stín katedrál píše:
Uvidíš, jestli bude čárka sílit. Já když jsem měla prvního, jako fakt prvního viditelného dušíka teprve 13dpo, tak pak stejně přišla MS a byl konec. Při prosperujícím těhotenství jsem teď měla ducha 9dpo. Ono přece jenom ten zárodek se tam nemůže vznášet jen tak ve vzduchoprázdnu třeba o pět dní déle a pak se konečně zavrtat, ten vývoj je ze začátku den po dni obdobný, a když to hnízdění trvá až moc dlouho, může to značit nějaký problém. Ne všechny zárodky jsou zdravé a životaschopné. Samozřejmě záleží, jestli byla ovulace určena správně. Pár dní tam, pár dní sem hraje velkou roli, pokud to chceš opravdu takto zkoumat do detailu přesně na den. A ještě si k tomu připočti další proměnné typu citlivost použitého testu, koncentrace moči, rychlost vylučování hCG do moči… Fakt je asi lepší to neřešit, pokud tam netušíš nějaký problém třeba s délkou luteální fáze. Tady tyto věci se dějí samovolně a dějí se většinou tak, jak se mají i bez našeho přičinění.

S tímto se dá asi souhlasit. Neni 13 dpo jako 13 dpo. Podle me ani ovu test neni úplně 100% a zrejme spolehlivá metoda, jako opravdu spolehlivá se jeví měření teploty..🤷‍♀️. No a utz, samozrejme….
:think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.21 15:31
@plainy píše:
Prileji do ohne :lol: ja mela 13DPO silne pozitivni ovulacni test. Na tehu nic nebylo, to az za 2 dny dve carky :srdce:

Počkej jako 13 dpo ani duch a poté regulérní 2 čárky? To snad ani není možné :lol: já spíš počítám s tím, že to nevyjde, ale možné je všechno :)

Ještě, že doma nemám ovulační testy :lol: příznaky + netrpělivá ženská to není dobrá kombinace :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.21 15:36

@stín katedrál neuvidím, nemám doma test :lol: jako blbka jsem musela udělat oba dva, abych si byla jistá :lol: :pankac: obchod daleko, takže uvidíme co na to řekne ms v neděli :) je mi jasné, že si to tělo ovlivní samo, ale zajímalo mě, jestli mám vůbec v něco doufat, nebo je vše ztracené :) a podle mě se spíš přikláním k variantě, že 13 dpo už by mělo být něco lépe viditelného, vyfotitelného.

• Citovat
  • Nahlásit
3129
3.12.21 15:36
@Bubllenka píše:
S tímto se dá asi souhlasit. Neni 13 dpo jako 13 dpo. Podle me ani ovu test neni úplně 100% a zrejme spolehlivá metoda, jako opravdu spolehlivá se jeví měření teploty..🤷‍♀️. No a utz, samozrejme…. :think:

Je to už zbytečné rýpání se v detailech, i kdyby tu ovulaci člověk naměřil přesně na minutu, zdravé dítě mu to nezaručí. U ovulačních testů záleží, kdy vlastně jsou v tvém případě pozitivní. Někdo ovuluje dva dny po pozitivním testu, já jsem měla pozitivní test většinou přesně v den ovulace, podle BT se mi ovulace vyznačila na druhý den, protože teplota stoupla až teprve třetí den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat