13 dpo pozitivní test, pocity

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ebigeill
Nováček 10 příspěvků 14.01.18 08:22
13 dpo pozitivní test, pocity

Ahoj, dnes jsem 13 dpo a mám pozitvní test. Podle kalkulačky z netu vychází termín porodu orientačně na 24.9.2018. Má tady někdo podobnou zkušenost? Jaké máte pocity, příznaky, cokoliv :mavam:
 Díky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

MaSo28
Stálice 61 příspěvků 14.01.18 08:35

@Ebigeill Moc gratuluju k //! Já jsem taky těsně před termínem MS, tak jsem zvědavá, zda zitra dorazí. Testovat se předčasně nechci, ať si nezkazim tu naději :roll:

Ebigeill
Nováček 10 příspěvků 14.01.18 08:45

Tomu naprosto rozumím, taky bych raději počkala, ale zjistila jsem to více méně náhodou. Většinou mívám ovulaci nejdříve 16. DC, tak jsem začala testovat 15. DC a pořád nic, až včera vyšel ov. test pozitivní. Říkala jsem si, že je to nějak pozdě, tak jsem ráno zkusila těhotenský, protože jsem četla, že ovu test může taky reagovat pozitivně a opravdu to tak je. Ovulace mi teda proběhla dřív :) a já jsem se stresovala, že vůbec nebude.

Držím moc palce, ať ti to vyjde! :) Dej vědět zítra :srdce:

andelka83
Neúnavná pisatelka 18969 příspěvků 14.01.18 10:00

Já jsem měla dvakrát pozitivní test 13 dpo, a potřetí 11 dpo. Příznaky jinak žádné. Testovala jsem proto, že jinak mi ms vždy chodí 12-13 dpo. Nějaké příznaky, jako nevolnost, únava začaly až za další týden až 14 dní.

Ebigeill
Nováček 10 příspěvků 14.01.18 10:36

Já taky žádné konkrétní těhotenské příznaky nepociťuji, jen se cítím, jako bych měla teplotu a i při běžné námaze se rychle zapotím, tak snad je vše v pořádku.

Suzínek
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 14.01.18 11:37

@Ebigeill Ahoj, potichoučku gratuluji. Mně vychází termín na 18.9. a s tou teplotou a pocením to mám stejně. Můžeš se přidat do skupinky září 2018, už se to tam docela rozrůstá a i příznaky se probírají.

Luciiiš83
Kelišová 5281 příspěvků 3 inzeráty 14.01.18 11:44

@Suzínek @Ebigeill Ahoj holky kdy jste měli pozitivní test? Posledni ms 28.11. Ale cyklus dlouhý 43 dní a tento 49.
47 DC zjištěn TT :srdce:
Zítra jdu na odběry hcg. Prsa mě začali bolet ve středu a troch mě sem tam bolí v podbřišku dnes ještě nic.

Suzínek
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 14.01.18 11:55

@Luciiiš83 Ahoj, já měla poslední MS 12.12., slabého dušíka 6.1. -10DPO a pak jsem testovala co 2 dny, 14DPo už manžel říkal, že tam vidí čárku a nemusí si jen představovat :D

Luciiiš83
Kelišová 5281 příspěvků 3 inzeráty 14.01.18 12:02
@Suzínek píše:
@Luciiiš83 Ahoj, já měla poslední MS 12.12., slabého dušíka 6.1. -10DPO a pak jsem testovala co 2 dny, 14DPo už manžel říkal, že tam vidí čárku a nemusí si jen představovat :D

Diky tak to vypadá že budu týden po tobě ;) a kdy jdeš k lékaři?

Ebigeill
Nováček 10 příspěvků 14.01.18 12:38

Děkuju za pozvání, moc ráda se ke skupince září přidám :)

Suzínek
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 14.01.18 12:45

@Luciiiš83 V pondělí se chci objednat, abych tam nechodila zbytečně moc brzo. Takže jsem napnutá, kdy ten flíček poprvé uvidím :)

MaSo28
Stálice 61 příspěvků 14.01.18 21:24

Já jsem byla při prvním těhotenství poprvé u doktora v 6. tt a už byla vidět bublinka s malinkou mrkající hvezdičkou. Teď je jí 5 let :srdce:

Ebigeill
Nováček 10 příspěvků 14.01.18 21:38

Já uvažuji, že půjdu až koncem 6 tt, pokud bude vše ok. Moc ráda bych viděla už srdíčko :)

Ebigeill
Nováček 10 příspěvků 14.01.18 21:39

To je krásné, taky bych chtěla rovnou vidět srdíčko, je to hrozné, to čekání. Já čekám svoje první miminko.

Suzínek
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 14.01.18 21:41

Já právě byla minule v 6+3 a byl jen gestační a žloutkový váček, tak mě pak čekaly 3 týdny pěkných nervů. Ale doktorka měla asi hodně nekvalitní ultrazvuk, teď jsem přešla k jiné, tak to tam snad bude s technikou lepší.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama