13letá preventivní prohlídka

6.10.19 07:33

13 léta preventivní prohlídka

Ahoj zakládám toto téma jelikož jdu s dcerou ve středu na 13.letou preventivní prohlídku a chci se zeptat jak taková prohlídka probíhá jelikož vím dost dobře že se stydí a chce abych tam u toho nebyla takže zřejmě počkám asi v čekárně je mi jasné že nebude chtít vysvlect ani do spodního prádla čemuž se nevyhne a četla jsem všude možně na internetu že se vysvlekaji do naha nebo že si sundavaji podprsenku dceři nevadí o takových věcech semnou mluvit ale, o tutom jsme nemluvili a právě proto se vás chci zeptat jak taková prohlídky probíhá a jaké jsou vaše skušenosti se svlékáním jestli se vaše děti vslekat musí či ne děkuji za každou odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19653
6.10.19 07:49
@Katka160 píše:
Ahoj zakládám toto téma jelikož jdu s dcerou ve středu na 13.letou preventivní prohlídku a chci se zeptat jak taková prohlídka probíhá jelikož vím dost dobře že se stydí a chce abych tam u toho nebyla takže zřejmě počkám asi v čekárně je mi jasné že nebude chtít vysvlect ani do spodního prádla čemuž se nevyhne a četla jsem všude možně na internetu že se vysvlekaji do naha nebo že si sundavaji podprsenku dceři nevadí o takových věcech semnou mluvit ale, o tutom jsme nemluvili a právě proto se vás chci zeptat jak taková prohlídky probíhá a jaké jsou vaše skušenosti se svlékáním jestli se vaše děti vslekat musí či ne děkuji za každou odpověď

Neteř se rozhodně do naha nesvlékala. Stačí do prádla nebo do košilky a kalhotek. Neteř nemá podprsenku, nosí „lambádu“, to ustřižené tílko. Stydlivá je dost a prohlídku přežila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.10.19 07:52
@Russet píše:
Neteř se rozhodně do naha nesvlékala. Stačí do prádla nebo do košilky a kalhotek. Neteř nemá podprsenku, nosí „lambádu“, to ustřižené tílko. Stydlivá je dost a prohlídku přežila.

Kazda doktorka vyšetřuje jinak a doufám že to bude v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19653
6.10.19 07:54
@Katka160 píše:
Kazda doktorka vyšetřuje jinak a doufám že to bude v pohodě

Tak i v době, kdy jsem na prohlídky chodila já, jsem do naha nemusela. Maximalně mrkla do kalhotek, jestli už máme ochlupení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3460
6.10.19 07:55

Dcera se také do naha nevysvlekala, jen do spodního prádla. Podprsenku nosí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.10.19 07:57
@Russet píše:
Tak i v době, kdy jsem na prohlídky chodila já, jsem do naha nemusela. Maximalně mrkla do kalhotek, jestli už máme ochlupení.

No ochlupení má no… holit se nechce tak ji nechávám a až se bude chtít holit tak mi to vadit nebude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15372
6.10.19 08:03
@Katka160 píše:
No ochlupení má no… holit se nechce tak ji nechávám a až se bude chtít holit tak mi to vadit nebude
:jazyk: doktorka se nedívá proto, jestli se holi :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19653
6.10.19 08:05
@Katka160 píše:
No ochlupení má no… holit se nechce tak ji nechávám a až se bude chtít holit tak mi to vadit nebude

Jéžiš, ve 13 jsem ani netušila, že se někdo dóle holí. Psal se rok 91.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.10.19 08:06
@jahuhudka píše: :jazyk: doktorka se nedívá proto, jestli se holi :mrgreen:

Vím napsala jsem to nesrozumitelne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
724
6.10.19 10:49

Co si pamatuji tak jsem byla ve spodním prádle a doktorka jen kontrolovala ochlupení. Snaž se ji vysvětlit, že doktor vidí takových x denně a že to je běžné. Co bude dělat za pár let, až bude muset na gyndu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
946
6.10.19 19:07

Já si pamatuji že jako dítě jsem musela být jen v kalhotkach, doktorka kontrolovala páteř, projížděla rukou při ohybu dolu..taky mě to jako dítěti bylo nepříjemné tyhle prohlidky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.19 19:06

No tak jsem mluvila s dcerou :think: o tom svlékání a že by se měla vysvlekat jenom do spodního prádla a ona mi na to odpověděla že jsem to říkala i minule a nebylo to tak ze byla ve spodním prádle a u doktorky se musela vysvleknout do naha že na to nezapomene jak tam přišla ve spodním prádle chvíli mluvila s doktorkou potom ji prý řekla ať se vysvlekne do naha :roll: a říkala mi že šéf tam vysvleknout nezvládne a na to jak ji roztahovala pipinu prý nezapomene a osahavala prsa nechci aby se moje dcera trápila tak zkusím s doktorkou předem promluvit jinak jsem tam s dcerou nebyla když se vslekala atd.. Řešili jsme se sestřičkou očkování a po prohlídce jsme o tom nemluvili :? :roll: :nevim: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1239
7.10.19 23:01

Ja v tomto veku vzdy do kalhotek, kontrolovala mi hmatem prsa, do kalhotek teda nekoukala :lol: ale ja z nahoty pred cizim nikdy trauma nemela… jsem zvedava co budete delat az bude muset za dva roky na gyndu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama