13 měsíční dítě v posteli sedá a hned padá zpět

Anonymní
17.11.19 22:51

13 měsíční dítě v posteli sedá a hned padá zpět

Dobrý večer. Prosím o anonym, zná mě tady více uživatelů a nechci, aby si o mně mysleli, ze mám hloupé dotazy. Můj 13 měsíční syn si našel v posledním měsíci „zábavu“. A to, že v době, kdy má spát, si v posteli sedne a hned padne zpátky a směje se tomu. Udělá to třeba 10× po sobě. Mám strach ze syndromu treseneho dítěte :? :( aby když padne hlavičkou na polštář si nějak tím nárazem nepoškodil mozek, cévy…Prosím, Je moje obava oprávněná nebo se bát nemusím? Díky!!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3850
17.11.19 22:55

Popravdě nevím, kamaradka má takhle kluka (ve stejné době ji to začal dělat)a dělá jí to i v MŠ a to je mu 5let.. přijde jí to normalni. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4925
17.11.19 22:56

Moje 16 měsíční dcerka tohle provozovala kolem 9. měsíce ze stoje, občas dopadla na příčky místo na polštář. Zatím žije a vypadá OK. Jinak co jsem četla k syndromu třeseného dítěte tak je to problém u dětí se slabými krčními svaly které ještě neudrží hlavu, u starších dětí by se ten problém neměl vyskytovat. Pokud jsem to tedy pochopila správně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11190
17.11.19 23:34

Neboj, dítě si to nemá šanci způsobit samo. Děti tyhle blbosti provozují běžně. Moje batole vyvádí neskutečný věci, takovýhle padání už ani neregistruju, a je pod dohledem neurologa. Takže pokud by byl sebemenší problém, tak už o tom vím… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
297
18.11.19 00:15

Pokud padá do měkké postele, tak si fakt nemůže ublížit. Hlava musí vydržet daleko víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama