13měsíční večer špatně usíná

65
5.1.20 20:01

13 mesicni vecer spatne usina

Hezky vecer. Muzete mi prosim nekdo poradit, proc mi maly zacal vecer spatne usinat? Po obede usne jak nic behem chvilky. Ale vecer to je treba i na pul hodiny nebo i hodinu. Snazim se ho po 18 uu drzet v klidu.ale proste to nejde. U niceho nevydrzi a hned je na nohou. Prosim, je to normalni nebo se to da necim vylepsit. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5.1.20 20:07

Dceři je také 13 měsíců a chodí spát jen po obědě a pak běhá až do večera. Právě že čím víc toho dělá tím víc je vyřízená a večer hned usne. Každý večer chodí spát ve 20 hodin a usne hned, žádný že by byla od 18 hodin v klidu. V kolik ti chodí spát? Řekla bych že se mu večer ještě nechce spát, není dost unavenej. Záleží v kolik hodin chodí spát po obědě a na jak dlouho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2021
5.1.20 20:08

Tak ho zkuste dát později. U nás to bylo to stejný, ze zacatku klidně i 2h „usínání“ než sme přišli na to, že to nemá smysl dávat jako do teď, ale až později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
5.1.20 20:12
@Simča 01 píše:
Dceři je také 13 měsíců a chodí spát jen po obědě a pak běhá až do večera. Právě že čím víc toho dělá tím víc je vyřízená a večer hned usne. Každý večer chodí spát ve 20 hodin a usne hned, žádný že by byla od 18 hodin v klidu. V kolik ti chodí spát? Řekla bych že se mu večer ještě nechce spát, není dost unavenej. Záleží v kolik hodin chodí spát po obědě a na jak dlouho

Po obede chodi spat ve 12. Spi maximalne do 2,ale to je vyjmecne. Vetsinou je kolem pul 2 vzhuru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 20:16

@kolka01 A v kolik ho dáváš večer? Dcera by spí po obědě taky takhle a vím že by mi dřív neusnula.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1064
5.1.20 20:29

U nás běžná věc, když rostou zuby je usínání i na hoďku a pul. Takže buď dá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
5.1.20 21:49
@Simča 01 píše:
@kolka01 A v kolik ho dáváš večer? Dcera by spí po obědě taky takhle a vím že by mi dřív neusnula.

V 7 koupani na pul 8 mliko a pak spani. Ale treba to je zuby, jak tu pise @Barunkaska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1064
5.1.20 23:55

@kolka01 no u nás to je stoprocentni. Jak se kazí spánek nebo usínání jsou v tom u 90% děti zuby. Znám to jak u prvni dcerky tak u té druhé. Jen jak vykoukne zuban je klid. :dance: zkuste to párkrát sledovat třeba v tom taky uvidíte souvislost. Já už pak u té starší jen koukala kdy vyleze zub už jsem ten spánek ani neresila :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
6.1.20 04:48
@Barunkaska píše:
@kolka01 no u nás to je stoprocentni. Jak se kazí spánek nebo usínání jsou v tom u 90% děti zuby. Znám to jak u prvni dcerky tak u té druhé. Jen jak vykoukne zuban je klid. :dance: zkuste to párkrát sledovat třeba v tom taky uvidíte souvislost. Já už pak u té starší jen koukala kdy vyleze zub už jsem ten spánek ani neresila :lol:

No ja cekam. spodni dvojka leze uz celkem dlouho. Ale zase si rikam, ze by nespal celou noc. No, uvidíme 8) 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1064
6.1.20 12:36

@kolka01 no jako u nás byli u zubů i stavy kdy třeba ve dvě byla vzhůru a uspávala jsem do půl 5 do rána. Takže já spolehlivé říkám že u zubů možno vše…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama