13 tt a zvláštní píchání v podbřišku

Anonymní
20.11.20 16:03

13 tt a zvláštní píchání v podbřišku

Ahoj holky,

zítra začínám 13 tt a protože se jedná o mé první těhotenství a ještě jsme se dlouho o miminko pokoušeli mám strach z každého píchnutí.

Dva dny mě tak zvláštně bolí děloha, třeba párkrát za odpoledne, ms bolesti to nejsou, spíš, jako kdyby se mi uprostřed podbřišku něco stáhlo a chtělo utrhnout, není to žádná obrovská bolest, ale zneklidňuje mě to, občas cítím píchnutí i po stranách, trpím na křeče vazů, ale ty mívám hlavně při kýchnutí nebo rychlém pohybu.

Na kontrolu jdu v pondělí a mám velký strach z potratu, snažím se na to nemyslet a těšit se na miminko, ale věřím, že většina z vás mě pochopí. :hug:

Je možné, aby mě takto v podbřišku začalo píchat až počátkem 13 tt? Myslíte, že občasné bolesti a zvláštní pocity jsou normální?

Moc všem děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1902
20.11.20 16:10

Nejspíše děložni vazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17511
20.11.20 16:25

Ano, v těhotenství jsou drobné bolístky dost časté. Můžou to být vazy, roztahování dělohy, později ti miminko bude tlačit na nějaké orgány nebo třeba kopat do močového měchýře aj. :) Ale taky to může být něco vážného. Ale těžko se to pozná.

Nestresuj a zkus být v klidu. To, co popisuješ jsem měla vždycky. :kytka: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
20.11.20 16:28

Ta prvni bolest bude asi tvrdnuti bricha, nic ke znepokojovani, taky mi obcas tvrdne už od zacatku druheho trimestru. Deloha pracuje a „trenuje“ na porod. To druhe pichani bude povolovani vazu, taky normalni, povoluje se vse v tele v priprave na porod, takze je bezny ze te picha, tahne kdeco, muzou i bolet kycle, trisla, vse ok :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama