13.dpo (1.den vynechání ms) TT negativní - mám ještě šanci?

6
11.2.20 09:13

13.dpo ( 1.den vynechání ms) TT negativní mám ještě šanci?

Ahoj maminky a snazilky ???? jsem 37. DC ( mívám dlouhé cykly) 13.dpO ( podle bazální teploty)
Teplota 37. Od ovu se pořád drží.. 9 dpo jsem lehce zaspinila, takže jsem to viděla nadějné. Jsem nafouklá a popichuje mě a pálí v podbřišku ( už jsem byla dvakrát tehu ale ve čtvrtým měsíci to nevyšlo) ale vždycky jsem už dávno touhle dobou měla potvrzeny test.. teď je druhý den co jsem ti nedostala. Myslíte že mám ještě šanci? ???? Je tu některá z vás co to měla podobné a vyšlo to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6
11.2.20 10:07

Tady ještě posílám svůj graf.. před ovu mám vždy teplotu 36,2

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
11.2.20 10:10

Naděje asi umírá poslední, ale třeba já už měla slabe pozitivní test asi 11 DPO. 13 DPO už skoro dálnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
11.2.20 10:26

@Erika567 já pri prvních dvou tehu měla právě už 9. Dpo ducha a 10 den silnou čárku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.20 11:32

Podle poklesu BT 9DPO bych to tipla, že se tou dobou teprve zahnízdilo vajíčko a hodnota HCG bude ještě nízká. Ale jen můj odhad. Ještě bych to nevzdávala. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
6
11.2.20 12:28
@Anonymní píše:
Podle poklesu BT 9DPO bych to tipla, že se tou dobou teprve zahnízdilo vajíčko a hodnota HCG bude ještě nízká. Ale jen můj odhad. Ještě bych to nevzdávala. :-)

A právě přesně tam bylo i jemné špinění :blush: :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 16:16

Ahoj,
já jsem na tom podobně… Mám teda stimulovaný cyklus (clostilbegyt a ovitrelle), ovulace proběhla 20 až 21DC (potvrzeno z ovu testů a měla jsem jeden odpovidájící folikul - 21,2mm). Dneska jsem 12 den po ovulaci a z ranní moči byl test negativní :/
Vůbec ale nemám pocity na měsíčky, nebolí mě prsa, jen sem tam zasvědí bradavky a v podbříšku mě sem tam jen bodne, žádný takový ten typický tlak… Tak nevím, už bych opravdu ráda dostala měsíčky, nebo našla aspoň ducha na testu, ať se něčeho chytnu… Myslíte, že mám ztrácet naději, nebo je ještě šance?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
12.2.20 11:13
@Rouzííí píše:
Ahoj,
já jsem na tom podobně… Mám teda stimulovaný cyklus (clostilbegyt a ovitrelle), ovulace proběhla 20 až 21DC (potvrzeno z ovu testů a měla jsem jeden odpovidájící folikul - 21,2mm). Dneska jsem 12 den po ovulaci a z ranní moči byl test negativní :/
Vůbec ale nemám pocity na měsíčky, nebolí mě prsa, jen sem tam zasvědí bradavky a v podbříšku mě sem tam jen bodne, žádný takový ten typický tlak… Tak nevím, už bych opravdu ráda dostala měsíčky, nebo našla aspoň ducha na testu, ať se něčeho chytnu… Myslíte, že mám ztrácet naději, nebo je ještě šance?

ja to nakonec vcera dostala :mavam: uvidis jetse pockej dva dny :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.20 15:32

@Rouzííí jsem na tom podobně a také mám test negativní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.20 15:59

@Kačka_0000 @Buline
Tyjo holky, já pořád nic (dnes 13DPO) a test i dnes z ranní moči bílý, jen v první minutě mi přišlo, že něco vidím (možná už mi fakt hrabe), ale jakmile zaschl, tak bílo a měsíčky nikde. Hrozné čekání, už bych byla ráda, kdyby se to rozseklo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama