13tt pohlaví podle fotky z ultrazvuku

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 16:11
13tt pohlavi podle fotky z ultrazvuku

Ahojky holky, nejspis tady uz podobne tema je ale mlčí :-) mate nektera zkusenost a pohlavnim hrbolkem podle utz ze 13tt? Me rekl dr.na hodne procent ze cekame chlapecka… co myslite dle fotecky? Mate nektera podobnou a presto holka? :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
eM91
Stálice 99 příspěvků 10.06.19 16:13

Fotku mám podobnou a je to holka :nevim: :nevim: :nevim:

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 10.06.19 16:17

Pokud vim, tak pohlavi se urcuje z jineho uhlu :nevim:

chaela
Ukecaná baba ;) 2361 příspěvků 2 inzeráty 10.06.19 16:24

Pokud doktor říkal kluka, tak to tak nejspíš bude. Splést se samozřejmě mohl, ale myslíš, že když ti tu většina řekne, že je to holka, že to holka fakt bude? Já doktor opravdu nejsem, fotku nemám, ale během utz to vypadalo podobně, já jsem si už v duchu říkala, že je to jasnej kluk. A doktorka prý, že holka. Ta byla potvrzena i v 17 a 21 tt. Ale doktor to ví a zná líp, ver jemu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 16:29

@chaela ja chci kluka, jednu babiznu uz doma mam :mrgreen: ja se ptam na zkusenosti a zajimaji me i jiny fotecky, s klucikem zkusenost nemam a u dcerky na utz neslo absolutne nic videt… kazdy se muze splest to je jasne, ale zkousim silu zkusenych maminek :mrgreen: a taky si trosku kratim cas do dalsiho utz. :mrgreen:

mroe
Neúnavná pisatelka 15755 příspěvků 10.06.19 16:33

Pochybuju, ze by tady byla takova matka, ktera ma tolik deti, kolik jich dr. videl na UZ. Tvoje otazka je tim padem uplne zbytecna. Nikdo to nemuze vedet lip, nez ten dr. co to mel v primem prenosu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 16:43

Chjo… pokazde kdyz se nekdo snazi zalozit tema, byť se zbytecnou otazkou ke ktere nedostane jasnou odpoved a samozrejme o tom vi, chce si jen mile popovidat a pokecat s maminkama na nejake tema ktere mozna nektere maminky zajima a taky se rady podeli, nakde se nekdo kdo ho setre podobnou vetou a ma hned po nalade… jasne ze je dr zkusenejsi nez maminky, to je jasny, vzdycky to nakonec rozsekne on, jenom nevim proc ma nekdo porad potrebu srazet diskuze podobneho tipu. Je to porad jenom diskuze, ale nevim proc pridavat prispevek ve stylu ze je to uplne zbytecny tema… nekoho to treba zajima…

Kajka9
Kelišová 5052 příspěvků 10.06.19 16:54

Taky si myslím že se to určuje z jiného úhlu…ale pokud to dr řekla tak bych jí věřila no nikdy to není na 100% ale teda většinou když to řeknou takto brzo je to kluk VĚTŠINOU.. aspon u kamošek a v okolí to vidím kdo měl kluky řekli jim to na 1 screeningu kdo holčičky až později..mě to řekli v 21tt že čekám holčičku skoro od začátku jsem to tušila těhu jsem měla dost naprd

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 10.06.19 17:00

Podle pohlavniho pahorku to vypada na kluka :)

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 10.06.19 17:01

Viz obrazek :)

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 10.06.19 17:04
@Anonymní píše:
Chjo… pokazde kdyz se nekdo snazi zalozit tema, byť se zbytecnou otazkou ke ktere nedostane jasnou odpoved a samozrejme o tom vi, chce si jen mile popovidat a pokecat s maminkama na nejake tema ktere mozna nektere maminky zajima a taky se rady podeli, nakde se nekdo kdo ho setre podobnou vetou a ma hned po nalade… jasne ze je dr zkusenejsi nez maminky, to je jasny, vzdycky to nakonec rozsekne on, jenom nevim proc ma nekdo porad potrebu srazet diskuze podobneho tipu. Je to porad jenom diskuze, ale nevim proc pridavat prispevek ve stylu ze je to uplne zbytecny tema… nekoho to treba zajima…

Protože takových příspěvků jsou tu už tisíce a zrovna tahle fotka je zároveň dost na houby. Lze to považovat za rozumný dotaz v případě, že ta fotka k něčemu je. Takže ano, vytáhla jsem svoje zkušené kyvadlo a říká mi, že to bude kluk. Taky mi říká, že bys měla vydržet s nákupy alespoň po druhém velkém ultrazvuku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 17:07

@Kajka9 me to u holcicky taky rekli az ve 20tt a tedka uz byl schopny ve 13tt rict ze na dost procent klucik, dokonce tam krasne neco trcelo… takze jsem zvedava… hrozne se na kluka tesim :srdce:

Russet
Neúnavná pisatelka 17182 příspěvků 10.06.19 17:17
@Anonymní píše:
@Kajka9 me to u holcicky taky rekli az ve 20tt a tedka uz byl schopny ve 13tt rict ze na dost procent klucik, dokonce tam krasne neco trcelo… takze jsem zvedava… hrozne se na kluka tesim :srdce:

Trčet nic nemůže, penis v téhle době nemají.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 17:19

@Russet aha, tak ne, tak tam teda nic netrcelo :mrgreen: ja sem tam u toho vlastne nebyla a doktor to taky nevidel :mrgreen:

Russet
Neúnavná pisatelka 17182 příspěvků 10.06.19 17:21
@Anonymní píše:
@Russet aha, tak ne, tak tam teda nic netrcelo :mrgreen: ja sem tam u toho vlastne nebyla a doktor to taky nevidel :mrgreen:

Tak znovu. Pohlaví v tomto týdnu určuje jen hrbolek. Nejsou vyvinuté pohlavní orgány.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama