14. DC - spousta malých folikulů, ale žádný dominantní

Anonymní
4.4.21 20:12

14. DC - spousta malých folikulů, ale žádný dominantní

Ahoj,

14. DC jsem byla na folikulometrii. Výsledek je bohužel, že mám spoustu malých folikulů, ale žádný dominantní a dále také nízkou sliznici (5mm), takže to vypadá, že ovulace vůbec nebude. Příští cyklus mám nasadit Femaru a přijít znovu na ultrazvuk. Nicméně pořád mi vrtá hlavou, jestli přece jenom není možné, aby ovulace ještě proběhla? Mám delší cykly, v průměru 35 dní, ale není výjimka ani třeba 40 dní a ovulaci bych podle kalendáře měla mít cca až za týden. Jde mi o to, jestli má smysl zaběhnout do lékárny pro ovulační testy nebo se na to tento měsíc už úplně vyprdnout a nechat to být?

Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4254
4.4.21 20:38

Určitě to možné je. Tam, kde ti dělali folikulometrii, neví, že ty cykly máš delší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.4.21 20:43

Pozitivni ovulacni test nutne neznamena, ze skutecne k ovulaci dojde. Lepsi je merit bazalni teplotu. Tam se to prokaze jasne, pokud se meri spravne.

Ja byla u doktora cca 18dc. Bezne jsem ovulovala 20dc. Bez foliklu, sklamani :( i pres to jsem otehotnela, protoze jsem necekane ovulovala az 29dc. Bazalni teplota mi tenkrat potvrdila jak ovulaci, tak tehotenstvi :P

Takze za me urcite ovulovat muzes jeste pozdeji :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 20:53
@SlečnaDahlia píše:
Určitě to možné je. Tam, kde ti dělali folikulometrii, neví, že ty cykly máš delší?

Délku cyklu jsem jim samozřejmě říkala. Právě jsem čekala, že si mě třeba pozvou ještě na jednu kontrolu :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 20:54
@PastikaJatrova píše:
Pozitivni ovulacni test nutne neznamena, ze skutecne k ovulaci dojde. Lepsi je merit bazalni teplotu. Tam se to prokaze jasne, pokud se meri spravne.

Ja byla u doktora cca 18dc. Bezne jsem ovulovala 20dc. Bez foliklu, sklamani :( i pres to jsem otehotnela, protoze jsem necekane ovulovala az 29dc. Bazalni teplota mi tenkrat potvrdila jak ovulaci, tak tehotenstvi :P

Takze za me urcite ovulovat muzes jeste pozdeji :lol:

Děkuji za povzbuzení :) zkusím teda začít měřit teplotu a uvidíme…

• Citovat
  • Nahlásit
4.4.21 21:03
@Anonymní píše:
Děkuji za povzbuzení :) zkusím teda začít měřit teplotu a uvidíme…

Neni za co ;) pokud mas delsi cykly a treba i nepravidelny, tak je mozny vsechno :) ja mela 30-45 dni dlouhy cykly :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat