14 den cyklu a pozitivní test

Anonymní
5.8.16 14:00

14 den cyklu a pozitivni test

Ahoj jsem 14 den cyklu a chtela jsem si udelat ovu test misto toho jsem sahla blbe a udelala tehotensky a hned vyskocili dve carky ta druha slaboucka viz foto vubec netusim jak je to mozne Ms byla 6 dni byla tmavsi a slabsi ale fakt byla a mela jsem u toho i zanet mocaku.muze to byt cysta nebo tak neco pak jsem udelala i ovulacni jeste nez jsem koukla na ten prvni a ten je uplne pozitivni rikam si jo tak to bude tak zitra ovulace a kouknu na ten druhy a sok

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5100
5.8.16 14:06

Asi to bylo jen špinění a zahnízdění, podle mě budeš těhotná. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.16 14:08

No to jsem zvedava je to sci-fi spineni to fakt nebylo odchazela normalne sliznice sice tmava ale jo 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.16 14:09

A nemel by ten test byt vic pozitivni v tom pripade? Ted koukam do kalendare MS mivam co 29 dni ted to bylo 24 8o

• Citovat
  • Nahlásit
5100
5.8.16 14:09

To může někdy být ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5100
5.8.16 14:13

Zítra ráno zkus test znovu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.16 14:13

Ze by fakt zahnizdovani 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.16 14:17

Těhu test máš férově pozitivní, to není žádný dušík. Zkus test ještě ráno, a pokud bude znovu //, tak bych tomu věřila :D.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Anonymní
5.8.16 14:31

Jako mala nam trvala 5 let :lol: to by byl zazrak testnu radeji az v pondeli to mam narozky :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
61641
5.8.16 14:33
@Anonymní píše:
Jako mala nam trvala 5 let :lol: to by byl zazrak testnu radeji az v pondeli to mam narozky :mrgreen:
:mrgreen: by bylo fajné překvapení, viď.. ale jako tohle není dušík, to je krásně pozit test.. navíc později už nemusí být tak silný, ovlivní to aji pití atd.. takže bych řekla, že těhotná budeš (taky jsem měla ms, dokonce 2×, to evidentně ničemu nebrání).. tak ať to dopadne k Tvé spokojenosti, držim pěsti :kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.8.16 14:55

Taky jsem to dostala normálne a byla tehule :D možný je všechno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.16 15:04

Holky ja dam snad na modleni :mrgreen: v pondeli testnu z ranni ted to bylo az kolem obeda.ted trochu panikarim maly byt nic moc penez ale co hlavne kdyby to bylo at je to hlavne ok!!! mam za sebou 3 potraty pred malou vse ostatni je nedulezite

• Citovat
  • Nahlásit
7219
5.8.16 15:15

Počkej do pondělí a věřím, že druhá čárka bude ještě silnější :) Ale už teď je krásná :kytka: Můžeš dát partnerovi pondělní test, ať má taky překvapení :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.16 15:19

Tomu to muzu rict sz to bude jiste on je hrozna cita a brecel by :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
32834
5.8.16 15:32
@Anonymní píše:
A nemel by ten test byt vic pozitivni v tom pripade? Ted koukam do kalendare MS mivam co 29 dni ted to bylo 24 8o

Jsi zakladatelka? Tak jsi 14.den cyklu nebo 24.den? To je dost podstatný rozdíl, ja jsem mela 26.den cyklu jasně pozitivní tehotensky test, ta testovací čárka silnější nez kontrolní, taky jsem mela nevolnosti před příchodem ms, každý vestil dvojčata, dcerka se narodila jen jedna :)

Hcg muze produkovat cysta žlutého tělíska, ne cysta na vaječníků, ta hcg nezvysuje.Ta první jmenovaná je vzácná. A potom vzácné typy nádorů.

Podle me je nemožné mit pozitivní test z moči 14.den cyklu, hcg se začíná uvolňovat nejdřív 7 dní po ovulaci. Pokud jsi těhotná, tak i přes probehnuvsi ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat