14-denní výzva na ploché břicho?

17.4.17 21:27

14-denní výzva na ploché břicho?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti se 14-denní výzvou na břicho a popřípadě bych chtěla nějaké tipy. Potřebovala bych při tom ale i něco schodit. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

119
17.4.17 22:35
@Tejrfjfk píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti se 14-denní výzvou na břicho a popřípadě bych chtěla nějaké tipy. Potřebovala bych při tom ale i něco schodit. :P

Neznám, ale pokud je to cvičení, tak me to zajímá. Nemůžu se furt casove dokopat, ale 14 dni bych tomu do začátku obetovala :) Sice se ptáte na něco jiného, ale budu rada když mi to priblizite ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1617
18.4.17 00:57

Ahoj ja mela tohle, doporucuji pokud rady cvicite. A poctivym opravdu pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799
18.4.17 07:57

Tak netušímm o čem jsou"výzvy" :lol: ale moje trenérka vždycky říká 100-večku dennně. Jak jsem chodila do práce, nešlo se denně dokopat, te´d jsem doma s dětma a času je dost, takže jsem se do toho pustila a je to poznat. S kočárkem běhám, indiánsky tz. dynamicky-rychlá chůže a tak pořád dokola, hodně dřepy u kočárku a potom hned doma břicho.
Ovšem u mě to teda za 14dní poznat nebylo, přece jenom na břiše má každý více či méně vytahanou kůži a ta cvičením jen tak nesplaskne. Rozhodně jsem brzo poznala jak se svaly zlepšily, břicho trocho splasklo, byly cviky co jsem neudělala a po 2měs. už jsem zvládla několik serii. Takže i když na pohled to nebude tak rychle vyrysované ploché bříško(díky kůži)zpevněné břišní svaly za to stojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama