14 dní a žádné příznaky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.9.21 17:38

14 dní a žádné příznaky

Ahoj. Pohlavní styk byl před 2 týdny. Je možné nemít žádné příznaky těhotenství nebo těhotná nejsem? Jaké příznaky jste měli vy po 2 týdnech? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11987
22.9.21 17:38

Vynechanou menstruaci jinak nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.21 17:40

Vůbec žádné. To přišlo začátkem 8tydnu. Po 20 to zmizelo.

• Citovat
  • Nahlásit
3115
22.9.21 17:51

Po dvou týdnech od styku chceš mít příznaky?
To nebývá obvykle ani po dvou týdnech od vynechání MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
678
22.9.21 18:05
@Anonymní píše:
Ahoj. Pohlavní styk byl před 2 týdny. Je možné nemít žádné příznaky těhotenství nebo těhotná nejsem? Jaké příznaky jste měli vy po 2 týdnech? Děkuji

Myslíš si, že to automaticky klapne když máš sex? Až ti vynechá ms udělej si test a nevymyslej kraviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4735
22.9.21 18:11

Žádné, nejdřív tak 3 týdny po pozitivním testu. Stejně je to hop nebo trop v prvním trimestru, takže by to pro mě stejně nebylo směrodatné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
831
22.9.21 18:40
@Anonymní píše:
Ahoj. Pohlavní styk byl před 2 týdny. Je možné nemít žádné příznaky těhotenství nebo těhotná nejsem? Jaké příznaky jste měli vy po 2 týdnech? Děkuji

Jsem v 7 tydnu a nemám nic, jen vynechanou menstruaci. Teprve se chystám k doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2125
22.9.21 18:44

Mám 3 týdny po vynechané MS a kromě pozitivního testu nemám příznaky žádné :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10654
22.9.21 19:09
@Anonymní píše:

A test říká co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3601
22.9.21 19:35

Nemam priznaky ani ted v 18tt, jen vynechala ms :lol: prestan se sledovat a hod se do klidu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65238
22.9.21 19:56
@Anonymní píše:
Žádné.. akorát jsem bez ms.. toť vše.. co čekáš 2 týdny po styku? :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16761
22.9.21 21:08

Příznaky být mohou a nemusí…jako u covidu :mrgreen: Já teda něco málo měla u druhého těhotenství…u prvního ani ťuk. U druhého jsem chodila častěji na malou, měla jsem živé sny a po ránu návaly horka…přes den naopak zimnici…to vše ještě před pozitivním těhotenským testem…a taky mě bolelo v kříži a podbřišek. Ale to jsem mívala i před ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat