14 dní bolest v krku 6. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

makina89
Stálice 60 příspěvků 28.02.18 12:30
14 dni bolest v krku 6tt

Ahoj holky, aby toho nebylo malo tak se mi to vsechno sype ze vsech stran. Uz 14 dni mam bolest v krku. Po tydnu jsem byla na ORL na pohotovosti kde mi doktor, rekl, ze tam nic nevidi na ATB to nevidi. Bolest je porad stejne. Beru septilen a kloktadlo. Tak fakt uz nevim. Do toho me rozbolel zub a vcera jsem musela v 6tt podstoupit rentgen zubu. Uz jsem z nervama uplne v prd***. Mam strach abych neco nepodcenila. A do toho ten rentgen.

Přečtěte si článek: Jak probíhá 6. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

Martina84
Ukecaná baba ;) 1960 příspěvků 28.02.18 12:38

Neboj, rentgeny jsou dnes na takove urovni, ze zareni je minimalni a musela by si vystavit na dlouhou dobu, aby se plod poskodil.
Kamaradka byla na operaci, brala analgetika a po navratu z nemocnice zjistila, ze je tehotna. Porodila zdrava, donosena dvojcata.
Zkus se hodit do klidu, nekdy se to sejde, ale žádna tragedie…roste v tobe novy zivot a to je preci uzasny :kytka:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 28.02.18 12:48

Zkus žvýkat plátky čerstvého zázvoru, kloktat Vincentku nebo teplou vodu se solí, pít horkou vodu s citronem. případně si skoč na akupunkturu. určitě něco z toho pomůže.

histep
Závislačka 2890 příspěvků 28.02.18 12:48

To se týče RTG, tak snad jsi řekla, že jsi těhotná a dostala jsi olověnou zástěru, ne?

makina89
Stálice 60 příspěvků 28.02.18 12:55

Dekuju moc, za uklidneni. Zkusim to snad to pomuze. Zasteru jsem mela. :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama