14 dní bolest v krku 6tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

makina89
Stálice 60 příspěvků 28.02.18 12:30
14 dni bolest v krku 6tt

Ahoj holky, aby toho nebylo malo tak se mi to vsechno sype ze vsech stran. Uz 14 dni mam bolest v krku. Po tydnu jsem byla na ORL na pohotovosti kde mi doktor, rekl, ze tam nic nevidi na ATB to nevidi. Bolest je porad stejne. Beru septilen a kloktadlo. Tak fakt uz nevim. Do toho me rozbolel zub a vcera jsem musela v 6tt podstoupit rentgen zubu. Uz jsem z nervama uplne v prd***. Mam strach abych neco nepodcenila. A do toho ten rentgen.

Najdete v encyklopedii: 6. týden těhotenství

Reklama

Reakce:

Martina84
Ukecaná baba ;) 1934 příspěvků 28.02.18 12:38

Neboj, rentgeny jsou dnes na takove urovni, ze zareni je minimalni a musela by si vystavit na dlouhou dobu, aby se plod poskodil.
Kamaradka byla na operaci, brala analgetika a po navratu z nemocnice zjistila, ze je tehotna. Porodila zdrava, donosena dvojcata.
Zkus se hodit do klidu, nekdy se to sejde, ale žádna tragedie…roste v tobe novy zivot a to je preci uzasny :kytka:

Pucalkovic Amina
Kecalka 442 příspěvků 28.02.18 12:48

Zkus žvýkat plátky čerstvého zázvoru, kloktat Vincentku nebo teplou vodu se solí, pít horkou vodu s citronem. případně si skoč na akupunkturu. určitě něco z toho pomůže.

histep
Závislačka 2510 příspěvků 28.02.18 12:48

To se týče RTG, tak snad jsi řekla, že jsi těhotná a dostala jsi olověnou zástěru, ne?

makina89
Stálice 60 příspěvků 28.02.18 12:55

Dekuju moc, za uklidneni. Zkusim to snad to pomuze. Zasteru jsem mela. :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Kemra s Hrušínským rozkmotřila milenka. Vše ukončila facka a nakonec rakovina

Šestadevadesáti let by se 22. června dožil klasik české herecké školy,... číst dále >

Tajemství Jiřího Krampola? V kasinu to pořádně roztáčel a utratil statisíce

Finanční situace téměř Jiřího Krampola je taková, že se oblíbený herec musel... číst dále >

Články z Ona Dnes

K dítěti nepotřebujete téměř nic, říká herečka Andrea Růžičková

Když se herečce Andree Růžičkové loni v srpnu narodil syn Tobiáš, čekala, že... číst dále >

Slavný kuchař si vzal život. Deprese mužů končí sebevraždou častěji

V souvislosti s tragickou smrtí slavného kuchaře a dobrodruha Anthonyho... číst dále >

Reklama