14 dní opožděná MS, test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 08:23
14 dni opozdená MS, test negat.

Ahoj holky jsem dnes 42DC, opozdění už 14.dni. Mám to po neobvykle dlouhé menstruaci:
29.srpen-13.zari / následně týden bolesti břicha (jako u bouřlivé ovulace), par dni klid a podivná viróza 3dny zimnice, teplota a nic.
O miminko se snažíme, ale mám špatný pocit z toho negativního testu. Jasně, mohlo se vše jen posunout, ale i to už je dost. Zítra jdu k lekarce.. jsem nervózní :mavam: znáte to některá?

Reakce:
Taače
Kecalka 463 příspěvků 09.10.18 09:58

Jsem příklad toho, že na cyklus se nedá spoléhat, jakkoliv byl pravidelný :D Otěhotněla jsem týden po „vynechané menstruaci“ (podle dat, nelovila jsem ovulace). Takže až nějaké 3 týdny až měsíc od vynechání začal být vidět slaboulinký duch. Takže možné je fakt všechno :palec:

Andrea1987
Nováček 4 příspěvky 09.10.18 11:13

Dekuji za odpověď .. snažíme se už rok, tak už bych byla moc rada. Ale obavám se spis nějaké cysty, nebo hormonální nerovnovahy.. zase se tím vše jenom protahne :zed:

chrastitko11
Kecalka 491 příspěvků 09.10.18 13:14

@Andrea1987 Ahoj já to tak měla dva měsíce zpět .. 3 týdny zpoždění . Brala jsem nějaké prášky skrze zánět , takže to přikládám tomu . TT byli negativní krev taky . A Dr řekla že nepravidelná ovulace, ale že to ničemu nevadí , taky chceme mimi ;) .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 13:21

to samé ted prožívám já, poslední MS 28 srpna. Zimnice se s třídá s teplotou, bolest břicha, prsa nateklá, test negativí. včera jsem byla u dr, těhu nejsem, pichl mi agulotin a uvidí se. Držím palce! :*

Andrea1987
Nováček 4 příspěvky 10.10.18 20:23

Takže dnes 16. Den bez ms. Na Uz není nic vidět, takže nic. Jsem objednána na hormonální profil, jen mě zarazilo.. na žádance mi lékařka nezatrhla hormony HCG/ co kdybych náhodou otěhotněla opravdu později. Tehotenstvi hned vyloučila. Podle výsledku si mě objedná na vyvolavacku. Ještě raději chvilku počkám, nějak si nejsem jistá. Říkala ze možná něco vidí, pak pak nevidí.. tak nevím.. a kdo to má pak vědět ????

Lenicaaa
Nováček 1 příspěvek 15.10.18 09:08

Ja dneska 14dni zpozdeni a na testu taky nic a to podle ovulacnich testu,ovulace byla kolem 20.zari…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 13:00

Já mám dneska 13 dní zpoždění. Pravidelný cyklus nemám, pořád mě to zlobí a dává mi to zabrat na psychiku. Mezi snažilky nepatřím.
Mám spíš problém, že těhotenství je opravdu nechtěné a hrabe mi už z obavy, že bych byla těhu :zed: zítra jdu k doktorovi. Tak snad to nic nebude… Všichni mě uklidňují, že to bude dobré, že je to jenom díky stresu a nachlazení. V tomhle mám svou palici a nic mi nepomáhá, takže se tím trápím víc a víc :( s přítelem chráněný sex, žádný problém. Kodnom prasklý nebyl. A ještě se neudělal ani ve mně. Ale já pořád panikařim. Tak snad sebou zítra neseknu :lol:

Kacenka135
Povídálka 27 příspěvků 22.11.18 19:07

@Taače to opravdu až po takové době? Teď jste mě trochu vyděsila já to mam totiž takto : Červená naposledy přišla 17.9. A já už jsem trochu s nervy v kýblu, při dotyku mě boli bradavky jsem hodně nafouklá a občas mě pichne v podbrisku :,( Testu už jsem dělala 5 všechny snehobile, jeden den se mi cely točila hlava a už asi týden trpím nespavostí (to se mi nikdy nestalo) byla jsem u Dr. Ta řekla ze tam nic nevidí a dala mi Proveru na vyvolání Proveru jsem dobrala před týdnem a červená stále nikde :( co by to mohlo byt nemám tušení a to ještě dneska mě abnormálně bolelo břicho a zima se střídala s horkem a to doslova když jsem si oblékla mikinu musela hned zase dolu a naopak a jsem nákladová ze si to ani neumíte představit

Taače
Kecalka 463 příspěvků 22.11.18 20:12

@Kacenka135 Jeejda tak to vám neporadím :/ Já jsem se vůbec nesledovala, netuším, co mě bolelo nebo ne, prostě jsem měla zpoždění a dala jsem mu dost času (jinak by byl zas pozivitní test a následná ms). Až už se mi to zdálo fakt dlouho, tak jsem jeden udělala, a byl slabounký. Takže jsem čekala ms, že zase něco odchází…a ono pořád nic, za další měsíc k dr - měla jsem být 10+3, byla jsem 7+5 :) Dnes 36 tt :palec:

Takže se mi osvědčilo se nepozorovat, prostě čekat ms a pak kdyžtak někam zajít a být přijemně překvapená :palec:

Přeju ať to vyjde podle vašich představ!! :hug:

Kacenka135
Povídálka 27 příspěvků 22.11.18 21:23

@Taače dekuji každopádně zítra pujdu dělat test č. 6 a uvidíme stejně jdu v pomdeli k doktoru :lol:

Kacenka135
Povídálka 27 příspěvků 23.11.18 20:01

Ráno jsem maličko špinila a už zase nic :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 21:16

Máte někdo podobnou zkušenost? Cyklus mívám vždy pravidelný. Těhotná být nemohu na 99% (dítě máme a o další se nesnažíme), přesto jsem si zcela nesmyslně dělala dva těhotenské testy, oba negativní. Zpoždění mám aktuálně dvanáctý den, objednala jsem se na příští týden ke své gynekoložce. Koncem října jsem se vrátila z tropické oblasti, ale cestuji pravidelně, a cyklus mi to nikdy nenarušilo. Mám za sebou náročnější období plné stresu, mohla by větší stresová zátěž zastavit zcela cyklus? Nebo nějaká infekce, na žádné záněty netrpím. V podstatě chodím na gynekologii jednou ročně akorát na prevenci. Jsem z toho o to více vynervovaná. Prosím o ponechání anonymity kvůli informaci o mém aktuálním zdravotním stavu.

Kacenka135
Povídálka 27 příspěvků 25.11.18 15:19

No tak jsem pátek sobota maličko spinila a dneska už zase vůbec nic tak já nevím :( zítra jdu k doktoru tak snad mi něco rekne

Kacenka135
Povídálka 27 příspěvků 26.11.18 11:09

dr. Těhotenství vyloučil a řekl mi ze tam mám cystu která je pravděpodobně příčinou :,(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >