Reklama

14 dní opožděná MS, test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 08:23
14 dni opozdená MS, test negat.

Ahoj holky jsem dnes 42DC, opozdění už 14.dni. Mám to po neobvykle dlouhé menstruaci:
29.srpen-13.zari / následně týden bolesti břicha (jako u bouřlivé ovulace), par dni klid a podivná viróza 3dny zimnice, teplota a nic.
O miminko se snažíme, ale mám špatný pocit z toho negativního testu. Jasně, mohlo se vše jen posunout, ale i to už je dost. Zítra jdu k lekarce.. jsem nervózní :mavam: znáte to některá?

Reklama

Reakce:

Taače
Kecalka 260 příspěvků 09.10.18 09:58

Jsem příklad toho, že na cyklus se nedá spoléhat, jakkoliv byl pravidelný :D Otěhotněla jsem týden po „vynechané menstruaci“ (podle dat, nelovila jsem ovulace). Takže až nějaké 3 týdny až měsíc od vynechání začal být vidět slaboulinký duch. Takže možné je fakt všechno :palec:

Andrea1987
Nováček 4 příspěvky 09.10.18 11:13

Dekuji za odpověď .. snažíme se už rok, tak už bych byla moc rada. Ale obavám se spis nějaké cysty, nebo hormonální nerovnovahy.. zase se tím vše jenom protahne :zed:

chrastitko11
Kecalka 462 příspěvků 09.10.18 13:14

@Andrea1987 Ahoj já to tak měla dva měsíce zpět .. 3 týdny zpoždění . Brala jsem nějaké prášky skrze zánět , takže to přikládám tomu . TT byli negativní krev taky . A Dr řekla že nepravidelná ovulace, ale že to ničemu nevadí , taky chceme mimi ;) .

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 13:21

to samé ted prožívám já, poslední MS 28 srpna. Zimnice se s třídá s teplotou, bolest břicha, prsa nateklá, test negativí. včera jsem byla u dr, těhu nejsem, pichl mi agulotin a uvidí se. Držím palce! :*

Andrea1987
Nováček 4 příspěvky 10.10.18 20:23

Takže dnes 16. Den bez ms. Na Uz není nic vidět, takže nic. Jsem objednána na hormonální profil, jen mě zarazilo.. na žádance mi lékařka nezatrhla hormony HCG/ co kdybych náhodou otěhotněla opravdu později. Tehotenstvi hned vyloučila. Podle výsledku si mě objedná na vyvolavacku. Ještě raději chvilku počkám, nějak si nejsem jistá. Říkala ze možná něco vidí, pak pak nevidí.. tak nevím.. a kdo to má pak vědět ????

Lenicaaa
Nováček 1 příspěvek dnes v 09:08

Ja dneska 14dni zpozdeni a na testu taky nic a to podle ovulacnich testu,ovulace byla kolem 20.zari…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Tolik lidí z podsvětí? Jak viděli pohřeb Kočky místní

Pompézní pohřeb Jana Kočky mladšího (†28), který koncem září na dálnici D11... číst dále >

Kočkovi bagrují na Olšanech: Obří kráter, tuny mramoru i stěhování hrobů!

Jsou to manévry jak za císaře pána. Kvůli rozloučení s Janem Kočkou (†28),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >