14 dní po konizaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.19 08:00
14 dní po konizaci

Zdravím jsem cca 14 dní po konizaci a včera nás s manželem zmohl alkohol :zed: :( myslíte, že se něco stane?? Zbytek dní už poctivě dodrzime :zed: :( zatím jsem v pohodě :roll: :pocitac:

Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 01.01.19 09:26

Moc to nechapu,ale je mozne,ze chytis nejakou infekci :( pokud bys citila,ze je neco spatne,tak urcite jdi hned k doktorovi,nebudes prvni ani posledni,kdo nedodrzel sexualni abstinenci po konizaci ..

lachtanice86
Kelišová 6936 příspěvků 01.01.19 13:26
@Anonymní píše:
Zdravím jsem cca 14 dní po konizaci a včera nás s manželem zmohl alkohol :zed: :( myslíte, že se něco stane?? Zbytek dní už poctivě dodrzime :zed: :( zatím jsem v pohodě :roll: :pocitac:

Já to fakt nechápu. Tak snad nejsem zvíře a v zájmu svého zdraví se dokážu kontrolovat. A výmluva na alkohol mi přijde hloupá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >