14 dní po očekávané MS stále jen duch

96
30.6.21 11:11

14 dní po očekávané MS stále jen duch

Ahoj,
hledala jsem i v ostatních diskuzích, ale podobnou otázku nenašla.
První den vynechané MS jsem si dělala test a nic, druhý den sotva znatelný duch, za 5 dní sotva znatelný duch, další den po limitu viditelný duch. Dnes včera test ukázal sotva viditelného ducha (dělaný odpoledne) a dnes je 14 dní zpoždění a něco málo tam je. Myslím si ale, že už by mělo být víc, v porovnání s minulým těhu.
Včera jsem šla na gyndu a má dovolenou, zítra odjíždíme na 3 týdny k moři a já mám strach. Od prvního dne tlaky v podbříšku, jinak nic. Teď se bojím, abych na dovče nepotratila, nevím, jak bych to řešila v zahraničí. :zed:
Prosím rýpalky, aby nepsaly, už takhle se cítím mizerně. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3498
30.6.21 11:17

@PT PCE bud jsi těhotná ale není to v pořádku a odejde to jako opožděná ms (bohužel - je mi to líto), ale spíš myslím že možná cysta. co zkusit jit na krev?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31832
30.6.21 11:17

Bohužel to na prosperující těhotenství nevypadá. Samozřejmě můžeš potratit během dovolené. Je mi líto, začátek je vždycky nejistý. Žádný jiný řešení, než to prostě risknout, nebo zůstat doma mě nenapadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21480
30.6.21 11:23

S největší pravděpodobností máš biochemický těhotenství. Embryo se nevyvíjí. Klasický potrat to nebude, dostaneš prostě opožděnou menzes. Kdyby jsi měla opravdu silnou čárku na testu, bylo by to horší, ale tady bych se toho úplně nebála. Druhá možnost je cysta a to by asi vyšetřit chtělo. Já bych zavolala do nemocnice a poprosila o konzultaci s tím, že odjíždíš na delší dovolenou a potřebovala by jsi vědět na čem jsi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
30.6.21 11:24

@Zetmi Děkuju. A jak číst výsledky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7331
30.6.21 11:31

Taky bych zavolala do nemocnice, jestli nemůžeš přijít na kontrolu. Jinak existují ženy který mají test prostě slabej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9685
30.6.21 11:39

Taky bych se nechala radši zkontrolovat jestli to není mimodelozni, zvlášť když jedeš pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
30.6.21 11:45

Určitě bych zkusila nějakého jiného gynekologa nebo rovnou gyn. Ambulanci v nemocnici, na utz by teoreticky měli být něco vidět. A pokud by to bylo mimoděložní je velké riziko že by se na dovolené mohl stát nějaký průšvih

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
30.6.21 11:47

Děkuju za názory. Bohužel si myslím totéž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10168
30.6.21 11:55

Prosperující těhotenství to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1605
30.6.21 17:34

@PT PCE Dobrý den, také mám šílený strach z mimoděložního, tak asi proto bych se raději někam co nejrychleji šla ukázat, než někam odjedu. Pak někde v cizině hledat kliniku, kde to bude ok, to je na pytel. Tak moc přeji, ať to je v pořádku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.6.21 20:12

Tak znám některý co neměly hcg ani ve druhém měsíci bůhví jaké a měly duchy a mají sviste úplně v poradku :nevim: to chce doktora a nejlépe jak tady někdo psal ambulanci :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
2.7.21 02:09

Tak jsme u moře a spustila se mi MS. Takže z toho nakonec fakt nic nebylo. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1605
2.7.21 08:19

@PT PCE to mě mrzí, tak snad si moře užijete i tak a snad i pár dní bez MS… Každopádně zase lepší než třeba mimoděložní těhotenství, tam je odebrání vejcovodu téměř tutovka, takhle máte zase za pár dní novou šanci :srdce: Přeji brzký úspěch a super dovču :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat