14 dní po poslední dávce očkování a cestování

Anonymní
29.7.21 10:06

14 dní po poslední dávce očkování a cestován

Ahoj všem,
chceme s přítelem letět druhý týden v Srpnu do Španělska, konkrétně na Mallorcu - já tam pojedu a ještě nebudu mít (o den) 14 dní po dávce, ale při návratu už budu mít víc jak 14 dní po poslední dávce - týká se mě i přes to izolace a testy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32624
29.7.21 10:09
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
chceme s přítelem letět druhý týden v Srpnu do Španělska, konkrétně na Mallorcu - já tam pojedu a ještě nebudu mít (o den) 14 dní po dávce, ale při návratu už budu mít víc jak 14 dní po poslední dávce - týká se mě i přes to izolace a testy?

při návratu izolace ne, testy nevím. Jak ve Španělsku, nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54587
29.7.21 10:38

Nejlíp uděláš, když zvedneš tel. a zavoláš na hygienu a přímo do cestovky.
Jak mi bylo na hygieně řečeno, že za kompletně očkovanou jsem brána, až budu mít 14 dní po očkování (řešila jsem to týden po druhém očkování v dubnu, kdy jsem díky muži spadla do karantény). My víme, že máte týden druhou dávku. Ale nejste po uplynutí 14 dní. Takže smůla, musíte přečkat karanténu. Teď nejste brána, že máte komplet očkovaní. To mi řekla na hygieně.
Pro klid duše a nezničenou dovolenou bych o týden odsunula dovolenou, aby se nemusel řešit případný problém a dohady. Že nejsi brána za komplet očkovanou, když se cestou něco po… Nechtěla bych letět na dovolenou, pak být zavřená v karanténě na hotelu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17197
29.7.21 10:42
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
chceme s přítelem letět druhý týden v Srpnu do Španělska, konkrétně na Mallorcu - já tam pojedu a ještě nebudu mít (o den) 14 dní po dávce, ale při návratu už budu mít víc jak 14 dní po poslední dávce - týká se mě i přes to izolace a testy?

Za 14 dni se toho jeste muze hromada zmenit. Co plati dnes, nemusi platit v srpnu :nevim: Takovy dovolenkovy adrenalin :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat