14 dní po transferu - negativní, můžu přestat brát léky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mahaena
Stálice 60 příspěvků 07.12.18 13:28
14 dní po transferu - negativní, můžu přestat brát léky?

Ahoj,

testovala jsem 2×, 13. a 14. den po transferu, oboje negativní, každopádně CAR chce, abych přišla na krevní testy a UTZ. Mě se samozřejmě nechce, pro mě je to hotové. Ale ten červíček hlodá…

Je tu někdo, kdo to měl stejně a pak otěhotněl? Že bych ještě třeba do 16. dne brala prášky a pak to otestovala znova. Zlkušenost ale říká, že je to vcelku jasné…

Reakce:

Anonym82
Závislačka 3998 příspěvků 07.12.18 13:37

@Mahaena Urcite se rid instrukcemi CARu, je to hodne vyjimecne, ale tehotna presto muzes byt. Ja jsem taky vždy mela chut vse okamzite vysadit, ale instrukce jsou pevne dane. Navíc se při te krvi muzes dale dolmluvit co a jak dal… Preji hodne stesti v dalším snazeni, jestli bude potřeba… :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 13:44

Ja vysadila 14 dni po transferu.na krev sem ani nesla.

Celina
Závislačka 3560 příspěvků 07.12.18 13:46

Tohle musí přece rozhodnout tvůj doktor, ne někdo cizí a anonymní na internetu, ne :nevim: Šance je minimální, ale krev je jistota :pankac:

Janli
Kelišová 6242 příspěvků 07.12.18 13:52

Koneckonců, je to tvoje věc, ale když už jsi vynaložila tolik námahy, tak nestojí zato to dotáhnout do konce? Já bych tomu šanci dala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >