14 dní spožděná menstruace, testy negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MartaSPC
Nováček 5 příspěvků 12.01.19 21:02
14 dní spožděná menstruace, testy negativní

Ahoj holky, měla bych dotaz. Vím, že je zde plno podobných dotazů, ale musím se také optat. Dnes je to 14 dní, co se nedostavila menstruace. První den poslední ms byl 2.12.2018. …Nechráněný sex byl 15 a 16.12.2018. Dne 20.12 jsem měla hnědé slabé špinění, cca 3dny. Bolest v podbřišku také někdy mívám, jakoby píchání do levého vaječníku. 8-10.1.2019 opět hnědé špinění. Dělala jsem si obden těhu testy a všechny negativní. K doktorovi jdu až v úterý. Nevíte co by to mohlo být?.. Také jsem teď nějaká nenažraná. :lol:. Ale kdyby to bylo těhu, tak by snad testy byli již pozitivní… :roll: :nevim: Děkuji předem za vaše reakce :hug:

Reakce:
carola
Echt Kelišová 7559 příspěvků 12.01.19 21:17

Prosim te,kolik tech diskuzi jeste zalozis? Myslim,ze to bude podrazdeny zlucnik. :roll:

MartaSPC
Nováček 5 příspěvků 12.01.19 21:23
@carola píše:
Prosim te,kolik tech diskuzi jeste zalozis? Myslim,ze to bude podrazdeny zlucnik. :roll:

Omlouvám se, jsem tu poprvé a nějak se s touto stránkou teprve seznamuji :nevim:

Diana69
Kecalka 495 příspěvků 12.01.19 21:30

Já jsem měla 17 dní zpoždění a poznali se těhotenství teprve z krve..
Mám nepravidelně cykly..záleží jak jsi na tom ty.. k doktorovi zajdi,tím nic nezkazí a nech si vzít krev…můžeš být úplně na začátku a nebo taky je problém jinde ;)

MartaSPC
Nováček 5 příspěvků 12.01.19 21:43

@Diana69 Páni, tak to jsem zvědavá jak dopadnu já. Také mám nepravidelné cykly. No, jak znám svého doktora, bude mi chtít hned píchnout vyvolávačku. Což jsem četla, že je to hrozný sajrajt. :roll: … Děkuji za reakci :)

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1410 příspěvků 13.01.19 09:45
@MartinaCPk píše:
@Diana69 Páni, tak to jsem zvědavá jak dopadnu já. Také mám nepravidelné cykly. No, jak znám svého doktora, bude mi chtít hned píchnout vyvolávačku. Což jsem četla, že je to hrozný sajrajt. :roll: … Děkuji za reakci :)

Snad ti nejdřív udělá ultrazvuk, aby zjistil, že to není třeba cysta ne? Ale neboj, vyvolávačka případné těhotenství neohrozí.

MartaSPC
Nováček 5 příspěvků 13.01.19 21:44

@zuzikka tak to je samozřejmost :andel:

Váš příspěvek
Reklama