14 dnů po porodu bodavá bolest při močení

Anonymní
21.5.20 20:12

14 dnů po porodu bodavá bolest při močení

Ahoj holky.
Jsem 14 dnů po porodu. Byla jsem šitá a dnes mě z ničeho nic začalo hrozně bolestivě bodat při močení. Úplně jako kdybych cítila celou tu močovou trubici. Mám neustálou potřebu na “malou” a píchá to už i normálně, jen ne tolik jako při samotném močení.

Nevíte co by to mohlo být? :( Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3266
21.5.20 20:13

Zánět močáku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14101
21.5.20 20:21

Ano, zánět močáku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9733
21.5.20 20:25

Zánět močáku, taky jsem na ně začala trpět po porodu. Klidně bych vyrazila na pohotovost pro antibiotika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24951
21.5.20 21:19

Atb co nejrychleji, než se to rozjede
jinak pít hodně heřmánek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1254
21.5.20 21:24

Asi zanet mocaku. Jsem po císaři a i tak mi v porodnici říkali, že po každém curani se mam jit osprchnout a utrit se cisou poporodni vložkou nebo novym ručníkem. I tak mě to zlobilo, ale do týdne to samo přestalo, ale i tak si raději zeptej doktora, já třeba na záněty mocaku normálně nikdy netrpím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.20 21:46

Na pohotovost asi s malým teď nezajedu jelikož nebydlím ve městě. Ale strašně to bolí. Ani spát nemůžu a to je hodný a těšila jsem se, že půjdu spát s nim. Ale jakmile si lehnu tak se musím zvednout a jít na malou… :,( jsem fakt zoufalá, bolí to jako čert.

• Nahlásit
  • Citovat
2096
21.5.20 21:54

Hoooodne pij. Jestli je původcem zánětu e.coli, tak ti příjem tekutin pomůže a ležet a teplo a nechodit s každou kapkou. Brusinky mají podpůrnou funkci. Na e.coli pomůže pít Blokurimu, volně prodejné, navíc to můžeš při kojení. Jinak co nejdřív k lékaři, oni ti udělají stery, která bakterie to způsobila. Boli to děsně. Já to mívala hrozně často. Brzy se uzdrav.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
26.5.20 18:26

Mně se 3 týdny po porodu začaly vstřebávat stehy a bylo to asi 3denní peklo, ale cítila jsem to jen při močení. To co popisuješ bude zánět, jak píší holky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama