14 Dpo duch, 15 dpo slabý..

Anonymní
27.8.21 06:56

14 Dpo duch, 15 dpo slabý..

Ahoj holky, včera z ranní moči mi vyšel test s krásným viditelným duchem. Potichounku jsem se začala radovat, ale nic jsem si nechtěla slibovat. Dnes 15DPO, taky z ranní močí, ale duch už je viditelný opravdu málo.
Stalo se vám to některé? Je vůbec šance, že bych mohla být v tomto případě těhotná? Miminko už si s manželem přejeme dlouho, a tímto jsme mu byli nejblíž :( děkuji za reakce. První fotka je ze včerejšího rána, druhá z dnešního.

Příspěvek upraven 27.08.21 v 07:12

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2009
27.8.21 07:09

Neprijde mi, že by byl dnešní nějak dramaticky slabší než včerejší. Testovat je lepší alespoň ob den, aby bylo vidět jasněji, jestli čárka sílí nebo ne.
Každopádně na 15DPO mi přijde ta čárka slabší (pokud víš jistě, kdy byla ovulace). Ale to nemusí nic znamenat. Kdy byl termín MS? Každopádně držím palce, ať je vše v pořádku :kytka:
Testovala bych zítra/pozítří, to by mělo být jasněji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3736
27.8.21 07:14

Nešil, jsou stejny, pockej 2 dny :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
448
27.8.21 07:15

Nezbývá ti nic jiného než čekat. Je to tady pořád omílané dokola. Může to být biochemické, anebo je prostě moc brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@PepiKo termín Ms byl včera. Menstruace se zatím nedostavila, ale mívám to dost nepravidelné. Ovu jsem testovala ale je pravda, že to taky nemusí být přesné.

Otestuji určitě ještě zítra ráno a snad to klapne 🙏🏼 🥺

• Citovat
  • Nahlásit
3194

A jses si jista, ze jsi uz 15 DPO? To ti uz teoreticky meska menzes, ne? Ano, mela jsem ducha 11 dpo (ale ja uz meskala, kratka LF) a pak 12 dpo jsem to zhodnotila jako negativni, i kdyz asi naznak tam byl. Ja treba obcas dohanim piti tesne pred spanim, takze si to vysvetluju tim. Za 2 dny uz nebylo pochyb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.8.21 07:16

@bobulka88 100% jistá si určitě nejsem, jak jsem psala. Termín Ms byl včera, takže meškám den.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.8.21 07:47

@FlorenceF Jenkins zkusím ještě zítra, pak až v pondělí 🙏🏼 Už 4-3 dny mě pobolívají vaječníky. Občas tupá bolest, někdy v tom píchne. Prsa mě začaly bolet včera, ale není to nic hrozného. Tak se snad zadaří..

• Citovat
  • Nahlásit
3736
27.8.21 08:16
@Anonymní píše:
@FlorenceF Jenkins zkusím ještě zítra, pak až v pondělí 🙏🏼 Už 4-3 dny mě pobolívají vaječníky. Občas tupá bolest, někdy v tom píchne. Prsa mě začaly bolet včera, ale není to nic hrozného. Tak se snad zadaří..

To vis, ze jo, normalne je to tam, uzij si vikend, v pondeli se objednas na gyndu (na 7-8 tyden, at mas srdicko ;) )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
27.8.21 12:05

Příjde mi to na 14-15dpo hodně slabé, ale jestli nejsi jistá kdy byla ovulace, tak to může být méně. Zkus zase za dva dny, to už by mělo být silnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.8.21 12:08

@Daisyy1995 dobře, děkuji.
No my jsme měli nechráněný styk pátek 13.8. A neděli 15.8. Ovulační test jsem si dělala až v pondělí 16.8 (moje blbost) a testovací čárka byla už slabší než ta druhá. Takže předpokládám, že bylo už po ovu. Dělala jsem si ho totiž pak i v úterý a testovací čárka se už neobjevila.
Proto si myslím, že je to těch 14-15 DPO.

• Citovat
  • Nahlásit
665
27.8.21 12:13
@Anonymní píše:
@Daisyy1995 dobře, děkuji.
No my jsme měli nechráněný styk pátek 13.8. A neděli 15.8. Ovulační test jsem si dělala až v pondělí 16.8 (moje blbost) a testovací čárka byla už slabší než ta druhá. Takže předpokládám, že bylo už po ovu. Dělala jsem si ho totiž pak i v úterý a testovací čárka se už neobjevila.
Proto si myslím, že je to těch 14-15 DPO.

Ovulace nastava 24-48 hod po pozitivnim testu. Takze klidne mohla byt az pondeli nebo utery.
To bys byla tak 10DPO

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.8.21 12:16

@Tarena aha 🤔 děkuji!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.8.21 06:37

Přidávám porovnání už i s dnešním testíkem.. a stále nevím, co si o tom myslet.
V podbříšku mě furt bolí, prsa jsou citlivější a bolavá.
Menstruace se zpozdila 3 dny… tak co myslíte? 🥺

• Citovat
  • Nahlásit
3736
28.8.21 07:41
@Anonymní píše:
Přidávám porovnání už i s dnešním testíkem.. a stále nevím, co si o tom myslet.
V podbříšku mě furt bolí, prsa jsou citlivější a bolavá.
Menstruace se zpozdila 3 dny… tak co myslíte? 🥺

Normalni čárka :dance: gratuluju :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat