14 let - sex a kamarádka blázní?

Anonymní
11.4.20 01:43

14 let - sex a kamarádka blázní?

Zdravím,
mám kamarádku, velice vyspělou kamarádku (14), která se stýká s mužem (38), začlo to úplnou náhodou. Jde o to, že je naprosto hloupá a nechce si nechat poradit nebo kecat do těchto záležitosti. Je to premiantka třídy, ale nikdy neměla pozornost chlapců stejného věku. Našla i právě u tohohle muže. Tráví s nim čas, ačkoli ví, že porušuje snad všechny zákony o sexuálních aktivitách a tak dále. Muž si je toho taktéž vědom. Holčina básní o zkušenostech a vzájemném opojení. Zamilovaní nejsou, jako by byli milenci. Kdyby prý otěhotněla, dítě by si nechala.
On je nezodpovědný, ale nedokážou se držet dál, taky má do toho přítelkyni.
Nechci jí nechat udělat nějakou hloupost, nechci aby udělala něco, čeho by litovala, ale prostě mě neposlouchá a má vlastní názory a svoji pravdu.
Je jí skoro patnáct, ale na tom nesejde. Nevím co dělat, jak ji otevřít oči. Nechci si s ní zničit vztah, ale nechci ji nechat si zničit život.
Jak byste se zachovali a co byste dělali? Promluvy do duše napomáhají, jsem zoufalá. Její rodiče to ví. Teda myslí si, že to skončilo. Ale přes ně cesta nevede.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Anonymní
11.4.20 02:05

Podle mě to tak trochu zavání pedofilii. Okamžitě kontaktovat policii. A pokud jsem pochopila tak chodíte na základnu, řekla bych to školnímu poradci a řediteli. Ti už musí konat své. Pokud už spolu měli styk a holka otěhotní před 15 rokem, zákon to bere jako znasilneni. Já bych udělala pořádnej humbuk kamarádka nebo ne radši ji ubliz ty jako kamarádka než aby ji zničil život nějakej nadrzenej úchyl.

• Nahlásit
1544
11.4.20 02:26

Starej se o sebe. :nevim:

• Nahlásit
5557
11.4.20 06:59

Řekni to dospělým, ideálně svým rodičům a ti by to měli říct jejím rodičům. Možná přijdeš o kamarádku, ale pomůžeš jí tím.

• Nahlásit
688
11.4.20 07:15
@Heivka píše: Řekni to dospělým, ideálně svým rodičům a ti by to měli říct jejím rodičům. Možná přijdeš o kamarádku, ale pomůžeš jí tím.

Nepomůže. Taková síla, aby přemohla sexuální pudy, se snad ještě nenašla. I kdyby jí to stokrát zakázali, tak by si vždycky cestičku našla. Jedině snad, že by se jí ten chlap tak zprotivil, že by ho nechala sama.

• Nahlásit
5557
11.4.20 07:29

@fera21 Tak předpokládám že rodiče budou řešit toho pedofila co jim znásilňuje dceru s policií. Vždyť ta holka je dítě a tomu hnusákovi je skoro 40, kdyby se něco takového ometalo kolem mojí dcerky, tam mu ufiknu nádobíčko.

• Nahlásit
17520
11.4.20 07:38

A co toho dedka pritelkyne? Jestli je stejne stara jak pedofil, tak by mozna mohla udelat solidni cirkus pote, co se dozvi, ze pritel ve veku fotra se chysta opiglovat pubertacku pod zakonem..

• Nahlásit
24742
11.4.20 07:45
@Anonymní píše:
Zdravím,
mám kamarádku, velice vyspělou kamarádku (14), která se stýká s mužem (38), začlo to úplnou náhodou. Jde o to, že je naprosto hloupá a nechce si nechat poradit nebo kecat do těchto záležitosti. Je to premiantka třídy, ale nikdy neměla pozornost chlapců stejného věku. Našla i právě u tohohle muže. Tráví s nim čas, ačkoli ví, že porušuje snad všechny zákony o sexuálních aktivitách a tak dále. Muž si je toho taktéž vědom. Holčina básní o zkušenostech a vzájemném opojení. Zamilovaní nejsou, jako by byli milenci. Kdyby prý otěhotněla, dítě by si nechala.
Nechci jí nechat udělat nějakou hloupost, nechci aby udělala něco, čeho by litovala, ale prostě mě neposlouchá a má vlastní názory a svoji pravdu.
Je jí skoro patnáct, ale na tom nesejde. Nevím co dělat, jak ji otevřít oči. Nechci si s ní zničit vztah, ale nechci ji nechat si zničit život.
Jak byste se zachovali a co byste dělali? Promluvy do duše napomáhají, jsem zoufalá. Její rodiče to ví. Teda myslí si, že to skončilo. Ale přes ně cesta nevede.

Nechce se mi věřit, že kamarádíš se čtrnáctkou… Buď jsi její rodič nebo ten slizký chlap, co se nestydí motat malým holkám hlavu :poblion:

• Nahlásit
11.4.20 07:46
@Bandii píše:
Starej se o sebe. :nevim:

Schvalování trestného činu, jako fakt?

• Nahlásit
507
11.4.20 07:50

Bohuzel…skoro ctyricetiletej se nema co motat kolem holky, ktera by mohla byt jeho dcera. Znasilneni by to nebylo, pokud do tohi sla dobrovolne, ale pohlavni zneuziti, ale to je jedno. Nahlas to dospelym, komu konkretne tezko rict-muzes zacit u svych rodicu, jejich rodicu, ucitele a policii to bude zajimat taky…

• Nahlásit
26191
11.4.20 07:56
@Anonymní píše:
Zdravím,

Její rodiče to ví, jak píšeš a nic neudělali?

A co chceš vlastně Ty, za chvíli jí bude 15 a sex už bude legální, myslím, že nic nezmůžeš…

• Nahlásit
149
11.4.20 08:08

@admin prosim o predani diskuze PČR. Ta uz si podle IP adresy zjisti zakladatelku a po jejim vyslechu se doberou i toho hnusnyho pedofila. :poblion: :poblion: :poblion:

• Nahlásit
Anonymní
11.4.20 08:11

Jsem učitelka a tento text opravdu nevypadá, že by ho psalo patnáctileté dítě.

• Nahlásit
4499
11.4.20 08:12

Premiantka třídy…to ti tak žeru 8)

• Nahlásit
3044
11.4.20 08:12

Tohle je behem dvou tri dnu uz treti diskuze o holcine na hranici zakona a muzi ve veku rodice. Nejak mi to zavani trollingem nebo uchylem.
https://www.emimino.cz/…aska-388594/
@admin

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama