14 měsíční holčička se v noci stále budí, pláče, nechce pít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Schíza008
Stálice 92 příspěvků 04.02.19 18:07
14 měsíční holčička se v noci stále budí, pláče, nechce pít

Ahoj maminky. Posledních pár dní mám docela starosti s naší holčičkou. Nikdy mi nespala vyloženě celou noc, ale rozhodně se nebudila nijak často, tak 1-2×..Dala jsem případně UM, nebo jinou tekutinu a zase hned usnula. Poslední dobou ale spí velice špatně, budí se snad každou hodinu a půl. Někdy pomůže jen dát napít, někdy ani nic nechce a chvíli pláče, obvykle pomůže chvíli nosit. Někdy se mi takto probudí i přes den po delším spánku a více pláče. Jinak mi nyní během dne moc nechce pít tekutiny, možná tak ráno a navečer (UM tedy ano, ale to beru jako jídlo). Napadlo mě, že jí trápí zoubky, ale zase vyloženě bolestí „neřve“, takže je spíše jen nějaká rozmrzelá. Jinak jí celkem dobře, jen méně pije. Jsem tedy zvyklá, nespat celou noc, ale přeci jen to její nespaní na mne začíná doléhat a začínám být hodně vyčerpána, zejména, když nevím, jak jí utišit.

Reakce:
pajulinkaa
Závislačka 4495 příspěvků 04.02.19 18:59

@Schíza008 moje taky vyloženě neřve, ale jako kňourá a pobrekává nebo jak to říct, ale někdy se teda s pláčem budí, pije mi tedy na druhou stranu dost, asi tak jeden až jeden a půl hrnku vody nebo čaje. Teď je jí 10 a půl měsíce a s každým zubem se týden nevyspim, nejde to, někdy je rozmrzelá i přes den, hned jak se zub ukáže tak spí. Máme zatím jen čtyři… takže to ještě bude :roll: . Jinak nikdy ten zub pořádně nevidím, až tak dva tři dny než se opravdu prořízne. Zkus třeba dát pít neco nového, jinou příchuť čaje nebo kapnout ovocnou šťávu do vody :think:

Benjaminek120
Povídálka 15 příspěvků 04.02.19 19:00

Malá to někdy takle měla když měla přes den hodně zážitků, ale to vždycky tak jednu noc. Jinak to klidne můžou být i ty zoubky. Pokud ji tlačí nebo boli tak může být taková rozmrzela. Snad ji to brzy přejde :kytka:

pajulinkaa
Závislačka 4495 příspěvků 04.02.19 19:03

Jinak s tím pitím, co ještě zkusit jiný hrníček? S jiným pitkem ;)

Diana69
Kecalka 330 příspěvků 04.02.19 19:17

Můžou to být ty zoubky,je ji to nepříjemné :)

Balua
Kecalka 268 příspěvků 04.02.19 19:23

Synovi jsou 3,5 a vstava i petkrat za noc bud jde na wc nebo pije nebo neco povida. V červnu mam termin a budu vstavat ke dvema :D jednou bude rad spat jako ja :lol:

Schíza008
Stálice 92 příspěvků 04.02.19 19:34
@pajulinkaa píše:
Jinak s tím pitím, co ještě zkusit jiný hrníček? S jiným pitkem ;)

Tak my pijeme prakticky od pátého měsíce ze stejného typu lahvičky, hrníčky mi zatím moc nechce. Samozřejmě kdyby nepila vůbec, zkusila bych i jinou lahev, jiný dudlík apod., ale ona zase vyloženě neodmítá, někdy v pohodě, někdy nikoli.

Kristýna 526
Stálice 64 příspěvků 04.02.19 20:17

Mám 11 měsíčního chlapečka a také se mi v noci budil jak ty píšeš ani pít moc nechtěl bylo to náročné vím jak ti je ;) pak jsem se šla poradit s dr. už jsem byla vyřízena :mrgreen: a řekla my že jak rostou zoubky tak na noc klidně tři dny dávat nurofen a hned ta noc byla lepší :palec: :andel:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >