Rýma a zahleněny kašel v 14tt – ubližuje to miminku?

Anonymní
14.9.19 09:16

14 TT rýma a zahleněny kašel ubližuje to miminku?

Ahojky holky jsem 14tt a přepadla mě hrozna rýma s zahlenenym kašlem u Dr jsem zatím nebyla..myslíte že to může nějak ohrozit miminko? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12659
14.9.19 09:19

Ne, akorát neber léky co nesmí tehotny. Já otehotnela když syn nastoupil do školky a ob týden sme oba leželi doma s rýmou, kašlem, bolenim v krku atd a mimčo v pohodě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.9.19 09:27

@Kriss Tina necpu se žádnými léky čistě jen čaj s citronem a snažím se ležet neměla sem tedy ani horečku díky bohu :) ale ta rýma je masakr :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
2022
14.9.19 09:43

To určitě miminku neublíží, kdyžtak jen Paralen kdyby se něco přidalo, ať jsi brzy fit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.19 10:09

Když dceři byly asi 4 týdny, tak jsem dostala takovou chřipku, že jsem myslela, že nepřežiju :lol: Horečky, bolest svalů že jsem malou ani nemohla zvednout, šílený kašel, no hrůza. Malá to přežila bez onemocnění :lol: Kvůli kašli jsem doma nosila roušku abych bacily nekašlala všude kolem. Edit- pardon, já to pochopila blbě :lol: I když je v břichu tak v pohodě, jen horečky bych se bála

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.19 10:11

Já u druhé dcery měla rýmu v podstatě celé těhotenství. Vždy týden v pohodě a tak 14 dní rýma kašel. I při porodu jsem měla kašel a rýmu a dcerka je úplně zdravá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.9.19 10:25

@ZuzaTeri tak zatím ani paralen jsem nebrala :roll: říkám zatím to přežívám nejhorší jsou večery :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.9.19 10:26

@Kristynka22 horečku jsem neměla možná ten první den když to začínalo tak sem měla chvíli 37,5 a. Pak zase 36,5 :) ale nic horšího než že by mi bylo extra mizerně jinak děkuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.9.19 10:27

@Martanka92 dobře děkuji i tobě :)

• Nahlásit
  • Citovat
1276
14.9.19 10:35

Kdyz jsem cekala treti dceru, tak jsem mela nekdy okolo 10tt silenou virozu. Mela jsem i zimnici, prisla jsem o hlas, krk me bolel silene, kasel sileny, zahlenena a jen jsem chrcela :roll:. Do toho doma dvojcata 17 mesicu, takze odpocivani opravdu nehrozilo.

Sla jsem navstivit i lekare (byl patek) a ten mi rekl, ze to je na antibiotila, ake v tehotenstvi ze se nic nedava a ze pokud to do pondeli nelrejde, rak mi je da.

Doporucil mi vincentku (tu jsem pro nevolnosti nesnesla). Nakonec jsem si udelala silny vyvar z dom. kurete a na noc si dala 1 paralen. A uz v sobotu to bylo lepsi.

Dcera to zvladla a brzy ji bude prvni rok :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.9.19 10:39

@kyticka86 tak suuuper :srdce: já naštěstí mám jen rýmu a od rána mi začal kašel spíš tím jak sem zahlenena… Jinak v pohodě ale včera sem myslela že pojdu to sem pcikala jak blázen :D

• Nahlásit
  • Citovat
528
14.9.19 10:59

Taky jsem mela v tehu nekolik viroz, i strevni a malej v pohode :).. kdyz jsem mela silnej ledvinovej zanet, tak jsemjsem mela 40 horecky a taky mu to neublizilo.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.9.19 11:01

@Týnka20 já se jen ptám. Protože tady u toho tehu se zatím nevyhybam opravdu ničemu :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama