Reklama

14 tt, teplota a bolest v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 13:32
14 tt,teplota a bolest v podbřišku

Ahoj holky..
Asi plaším zbytečně, ale už mám za sebou porod ve 23tt kvůli VVV, tak se bojím. Od včerejška mám teplotu 38,když si dám paralen tak klesne na 37,5.Za celé těhotenství jsem nezvracela, až včera dvakrát..nic nemůžu pozřít. Hodně mě bolí podbřišek. Hned ráno jdu na gynekologii. Jinak mi není nic, jen ta teplota-nebolí mě hlava ani v krku
Máte někdo zkušenost?

Reklama

Reakce:

Natálka26
Kelišová 5386 příspěvků 22.01.17 13:44

Jo mám zkušenost, potratila jsem.

Jo mám zkušenost, všechno bylo v pořádku.

Je ti líp? Jestli máš pochybnosti a strach tak upaluj na pohotovost, jestli vydrzis do rána tak jdi jak jsi psala ke svému gynekologovi. Nikdo z nás ti neřekne co to je a zkušenost druhého ti v tomto absolutně nepomůže.

Ginuš
Hvězda diskuse 37739 příspěvků 22.01.17 14:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky..
Asi plaším zbytečně, ale už mám za sebou porod ve 23tt kvůli VVV, tak se bojím. Od včerejška mám teplotu 38,když si dám paralen tak klesne na 37,5.Za celé těhotenství jsem nezvracela, až včera dvakrát..nic nemůžu pozřít. Hodně mě bolí podbřišek. Hned ráno jdu na gynekologii. Jinak mi není nic, jen ta teplota-nebolí mě hlava ani v krku
Máte někdo zkušenost?

asi bych nečekala a jela na pohotovost. Může to být i třebas střevní chřipka. Držím palce, ať je vše v pořádku

jakákoliv
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 22.01.17 14:08

No rozhodně to nechci zlehčovat, může to být cokoliv, ale teď všude řádí střevní virózy ;) průjem máš? Osobně bych tedy zajela spíš teď do nemocnice, pokud nejsi schopná nic pozřít, abys nebyla dehydrovaná..zkou­knou určitě i prcka a budeš mít klid ;) nehledě na to, že pokud je to vážně nějaký bacil, mohla bys zítra u dr. nakazit další těhule..držím palce, ať je všechno v pořádku :mavam:

rvhp
Kecalka 169 příspěvků 22.01.17 14:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky..
Máte někdo zkušenost?

No já bych to tipla na tu střevní chřipku, je toho plno. Ale ať mas klid tak jed.

Příspěvek upraven 22.01.17 v 14:13

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 22.01.17 14:13

Strevni chripka? Mela jsem pri ni 38, silene krece celeho bricha (zacinalo to ale jako neurcita bolest, myslela jsem si, ze se mi jen zas zvetsi pupik), prvne soufl a pak zacal prujem. Volala jsem na pohotovost, doporucen paralen a pit pit a pit. A taky to byl 14tt. Ted jsem 18tt a na poradne bylo vse v poradku

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 14:17

Průjem nemám vůlbec

jakákoliv
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 22.01.17 14:19
@Anonymní píše:
Průjem nemám vůlbec

My jsme třeba odpadli cca před 14 dny postupně všichni a každý jsme měli úplně jiný průběh..a děti byly obě taky bez průjmu..

jasminium 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 15:39

@Natálka26 ..o co ti jde?..myslim, ze zakladatelka slusne pozadala o radu/zkusenost jinych a ty tu napises to, co napises..trapne, jak jsou nektere zenske zle a v honi si ego na nekom, kdo ma takovou tezkou chvili :poblion:

Jinak ja doporucuju okamzite pohotovost, vzdy jsem jela a nikdy nelitovala. Drzim palecky tobe i drobeckovi :srdce:

lucynka25
Kelišová 7115 příspěvků 2 inzeráty 22.01.17 15:42

No jela bych na pohotovost, zrovna jsem tam včera jela plasit (nastesti) lepsi drive a 100× nez 1 a pozde, to je moje rada. Nikdo ti nemůže stoprocentne rct, jestli to bude nebo nebude ok dokud te neuvidi doktor. Hodne stesti, ale myslim, ze budete naprosto v poradku, ale pro svůj klid bych jela

Natálka26
Kelišová 5386 příspěvků 22.01.17 16:06

@jasminium

Ego si vůbec nehonim, nemám to zapotřebí. Ovšem co nesnáším jsou diagnózy přes net. Slušně jsem odpověděla, nikde nic zlého. Tak se nerozciluj a zvracej v soukromí. :mavam:

jasminium 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 16:14

@Natálka26 ..pod mou uroven se tady handrkovat s tebou :lol:..a diky za tve rady na mou adresu, jsou :palec:

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19137 příspěvků 22.01.17 16:19

Asi střevní viróza. Měla jsem dvakrát během těhotenství a ani jednou jsem s tím fakt nikam nejela. Stejně jak to přijde tak to odejde, navíc pokud nemáš průjem ani nezvracíš, tak nehrozí dehydratace. Já se třeba ani jednou neměřila, protože bych si stejně paralen nevzala.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama