14+5 tt bolesti v zádech

Anonymní
19.11.20 22:31

14+5 tt bolesti v zádech

Zdravím.
Jsem ve 14 +5 tt
A docela hodně mě bolí v zádech
Ale spíš hodně na jedné straně střídá se to pravá levá. Hodně to bolí když vstávám z postele.
A bolí to v místech jako k hyzdim..
Spíš mi to připadá jako skriply sedaci nerv. Souvisí to nějak z těhotenstvím nebo to je opravdu skripnuty nerv občas mě z toho bolí i noha.
Děkuji za rady… bolí mě to už tak nějak 14 dní.. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
299
19.11.20 22:46

Mám to podobně. Už asi od dvanáctého týdne mě dost bolí kostrč. Připadám si jak stará babka 😂 jsem 17tt a nelepší se to, takže rada asi bude, že to musíme přežít 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 22:55
@BeNiPe píše:
Mám to podobně. Už asi od dvanáctého týdne mě dost bolí kostrč. Připadám si jak stará babka 😂 jsem 17tt a nelepší se to, takže rada asi bude, že to musíme přežít 😁

Tak to je bezva..
Nejhorší je že pracuji a blbe se s tim dělá..
Ale určitě musí být nějaká pomoc kdyby aspoň na chvíli..

• Citovat
  • Nahlásit
299
19.11.20 23:07
@Anonymní píše:
Tak to je bezva..
Nejhorší je že pracuji a blbe se s tim dělá..
Ale určitě musí být nějaká pomoc kdyby aspoň na chvíli..

Já taky normálně pracuji. Dnes jsem stála hodinu na poště a myslela jsem, že si pod tu přepážku lehnu a ani se nehnu 😂 a cesta zpátky do kanclu byla dost utrpení. Můžeš zkusit nějaké masáže pro těhotné, ale podle mě úplná úleva přijde až po porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 23:11
@BeNiPe píše:
Já taky normálně pracuji. Dnes jsem stála hodinu na poště a myslela jsem, že si pod tu přepážku lehnu a ani se nehnu 😂 a cesta zpátky do kanclu byla dost utrpení. Můžeš zkusit nějaké masáže pro těhotné, ale podle mě úplná úleva přijde až po porodu.

Masáže? Když je vše zavřené..
Mám doma gymnasticky mic sedím na něm a protahuji telo ale nepomaha to..

• Citovat
  • Nahlásit
20.11.20 11:30

Ja měla cca od 12 tt velké bolesti dole v zádech, nemohla jsem kolikrat ani pomalu vylézt z postele. Jedine, co mi trochu pomáhalo, bylo si u ležení a sezení podložit polštáři zada a u ležení mít polštář mezi koleny. Od cca 18 tt mě tyhle bolesti samy od sebe přešly(a to uz mi celkem dost narůstá bříško). Takže nějaká naděje je :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat