14DPO těhotenstký test negativní a MD nikde...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emay
Kecalka 135 příspěvků 31.10.18 14:52
14DPO tt negativni a md nikde..

Ahoj snazilky, pomoc.. Dneska jsem mela dostat ms, od vcera mne obcas pichne v podbrisku a obcas mam podobnou bolest jako pred ms, ale ta samozrejme zatim neprisla.. Rano jsem delala tt, byl uplne negativni.. Ovulaci jsem mela 15DC.. 14DC byl pozitivni ovulacni test, a 15DC byl ovulacni hlen (pruhledny bilkovity, tahly).. Tuleni byla 13DC a pak 15DC.. Ted jsem teda 29DC, tudiz 14DPO, je mozny, ze bude tt pozitivni az dyl? :nevim: :srdce:

Přečtěte si článek: Těhotenský test - jak ho vybrat a provést?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Jessica4
Stálice 84 příspěvků 31.10.18 15:02

@Emay podle mě není zatím co řešit. Jestli ti dnes má přijít ms tak počkej. Pokud čekáš že ti bude chodit ms na minuty přesně tak ne-e.. i čtyřdenní zpoždění je normální. A pokud jsi opravdu 14 DPO tak bohužel. V tuto dobu by to bylo vidět na testu.. myslím si že se ti ms zanedlouho rozjede. Pokud jsi ve stresu tak i to ti může ms trochu zpozdit…

Emay
Kecalka 135 příspěvků 31.10.18 15:05
@Jessica4 píše:
@Emay podle mě není zatím co řešit. Jestli ti dnes má přijít ms tak počkej. Pokud čekáš že ti bude chodit ms na minuty přesně tak ne-e.. i čtyřdenní zpoždění je normální. A pokud jsi opravdu 14 DPO tak bohužel. V tuto dobu by to bylo vidět na testu.. myslím si že se ti ms zanedlouho rozjede. Pokud jsi ve stresu tak i to ti může ms trochu zpozdit…

Mela jsem ms vyvolavanou uz par mesicu Duphastonem, a vzdy prisla presne 28dc dopoledne.. Ovulace vyvolavana clostilbegytem.. :(

Jessica4
Stálice 84 příspěvků 31.10.18 15:11

@Emay já vím, ale tělo není stroj. Občas se stane že přijde o 5 hodin nebo o den později. Je to normální. Kor kdyz sama píšeš že už jsi měla několikrát ms vyvolávanou. Já mám cyklus 28 dni přesně . Jednou do roka mám 27 a jednou 29… Jestli si chceš být jistá tak si dojdi na krev jako samoplatce. To by ti už ukazalo určitě..

Emay
Kecalka 135 příspěvků 31.10.18 15:12
@Jessica4 píše:
@Emay já vím, ale tělo není stroj. Občas se stane že přijde o 5 hodin nebo o den později. Je to normální. Kor kdyz sama píšeš že už jsi měla několikrát ms vyvolávanou. Já mám cyklus 28 dni přesně . Jednou do roka mám 27 a jednou 29… Jestli si chceš být jistá tak si dojdi na krev jako samoplatce. To by ti už ukazalo určitě..

Tak zkusim jeste pockat, snad potvora nedorazi a na testu bude druha cara :(

migmina
Kecalka 127 příspěvků 31.10.18 15:21

14dpo uz by mel ukazat//.jeste pockej ono se to rozjede.nekdy nemusi ms prijit presne na cas

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 06:49

Ráda bych oživila tuto diskuzi, věřím, že takových otázek je tu spousta, ale nedá mi to. Posledních pár měsíců mám cyklus 28-29 dní. Ovulace byla dle bazální teploty 12dc a to 6, resp. 7.11.
Ve spoustě diskuzí čtu, jak všichni mají pozitivní těhotenský test už 10dpo apod., že maximálně 14dpo by měl být jasně pozitivní. Kdo s tím máte zkušenosti? Je možné, že možné, že prostě bude jasně pozitivní/negativní až později? Ms čekám až v pátek nebo sobotu příští týden. Asi raději čekat, že? Děkuji a prosím o vynechání rýpavých komentářů.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2413 příspěvků 18.11.18 07:00

Samozřejmě,že počkat.

migmina
Kecalka 127 příspěvků 18.11.18 07:35

Pockat

majdulacek
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 18.11.18 07:36

Určitě bych pockala :)

skorotehotna
Kecalka 265 příspěvků 2 inzeráty 18.11.18 07:45

Já bych necekala a určitě bych jeste něco podnikla. Třeba souloz.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 07:55

@skorotehotna tak jasně, já nečekám tak, že bych ležela doma v posteli a odpočítávala dny, hodiny a minuty. :lol: Spíš mi jde o to testování, jsem trochu nervní, nebylo by to úplně plánované, nějak jsem nepocitala s ovu tak brzy, ale co už. Jak to bude, tak to bude.

beruska9
Extra třída :D 10712 příspěvků 18.11.18 08:32

Ja bych stejne pockala do terminu ms…ono „jasne negativni“ je trochu otazne, pokud si ten test budes delat driv a bude negativni, tak stale budou pochybnosti, dokud ms nedorazi. 10 DPO je takova spodni hranice, tech 14 by melo, ale stejne…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 09:01

@beruska9 nejsem snažilka, která by musela dělat každý den, tak v pohodě, ten týden ještě vydržím, ale hlodá to ve mě. Díky :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 09:01

Vypadlo mi slovo test. :lol:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >