14tt chlapeček, později holčička. Stalo se někomu?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.5.22 13:44

14tt chlapeček, později holčička. Stalo se někomu?

Otázka je jasná. Na velkém ultrazvuku lékařka podle pohlavního hrbolku určila chlapečka. Na dalším vyšetření už to prý ale vypadá na holčičku. Stalo se někomu to samé a jak to nakonec dopadlo? 😃Prosím anonym, chodí sem rodina.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43656
14.5.22 13:56

Stává se to. Proto je zbytečné dolovat od doktora moc brzo pohlaví. Ono se to ukáže. Nejpozději u porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7860
14.5.22 14:00

Mě se to stalo, ve 12tt spíš kluk, v 16tt holčička a to už zůstalo. Byla jsem ráda, holčičku jsem chtěla víc. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.22 14:17

A není to jedno? :nevim:
My například pohlaví nevěděli Dr si nebyli jistí. Když mi 4 týdny před porodem řekli že asi Holka bylo mi to vlastně úplně jedno.
Kamarádka čekala podle Dr holku. Při příjmu taky holku. To bylo překvapení na sále když vylezl kluk :mrgreen:. Dr se prý letěl dívat do záznamu a. Byl by si prej jistý že to bude holka. Pokud to nevyleze je to nejistý.

• Citovat
  • Nahlásit
209
14.5.22 14:46

Klasika jako u nás :* a to 2×!
Na velkém utz chlapec ( byla si dost jistá) a pak nakonec na dalším utz holcicka.
Dalsi těhotenství ve 12 týdnu zase ze budeme mít chlapečka a nakonec opět holcicka :D
Dopadlo to tak, ze máme dve dcery :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1767
14.5.22 14:54

Nam rekli na prvním screeningu ze asi holčička. V 18 tydnu ma dr rekla, ze to vypadá na kluka ale pak rekla ze fakt holka. No a na druhem screeningu, ze je to 100% kluk :mrgreen: Takze uvidíme :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4465
14.5.22 15:59

Mne u jednoho ditete na prvním screeningu říct pohlaví nechtěli, že to nejde dobře vidět a odmítaji hádat. V 16 tt už to vidět šlo. U dalšího dítěte mi na úplně vsech kontrolách říkali, že asi holka, ale že s tím nemám nijak počítat, protože to nejde dobře vidět. Nakonec to ta holka je. Kluci byli „jasni“, madam dělala ofuky celou dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25346
14.5.22 17:26

U třetího syna, jiný lékař nejdřív že je to kluk, pak můj lékař že to vidí spíš na holku…pak se nechtělo moc ukázat a narodil se chlapeček

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7489
14.5.22 17:44

Od 14tt asi 6-7× potvrzena holka. Výsledek budu znat tak za 2 týdny :) ale jestli je to kluk tak má sakra problem, protože dinosaury jsem poslala dal a půlka skříně svítí růžovou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
14.5.22 18:30

Nam se to stalo taky. Na prvnim screeningu doktorka rekla, ze to vypada na chlapecka. Od dalsiho vysetreni to pak zmenila na holcicku. Vysledek se dozvime zanedlouho, ale pocitame s holcickou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4465
14.5.22 18:31

@hospodki a naše holka po vzoru starších bratrů má nejradši zrovna tričko s dinosaurama :mrgreen: i když nejradši by ho chtěla růžový, to je úplná díra na trhu, růžový oblečení s klučičíma motivama, asi začnu vyrábět :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7489
14.5.22 19:08

@Midaku tak já šiju. Látku seženu v pohodě a i toho růžového dinosaura. Spis body s nápisem Daddy’s boy… no nebylo by to úplně ono :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
14.5.22 19:15

Mně přesně z tohodle důvodu na prvním UTZ ani nenapadlo se na to ptát :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4465
14.5.22 19:18

@hospodki já taky siju, to je super nápad hledat v metrazi, jaktoze mě to nenapadlo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12844
14.5.22 19:19

Kamaráce řekli na UTZ chlapečka a to několikrát a narodila se jí holka :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu