14tt - nevolnosti a závratě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Leonessi
Povídálka 21 příspěvků 30.05.19 11:24
14tt nevolnosti a závratě

Ahoj holky jsem ve 14tt a je mi šíleně… celý první trimestr mi bylo fajn občas zle ale nic hrozného a teď nemůžu pomalu ani umýt nádobí :( ranní nevolnost je nejhorší… nepomáhá to zajist nic prostě to ze mě lítá… :( a za poslední týden se to zhoršilo a začalo mi byvat mdlo a točí se mi hlava dnes jsem dokonce přehlédla auto a brni mi slapky… mám zajít na pohotovost nebo co vám v tomhle období pomohlo? :nevim: :nevim:

Přečtěte si článek: Nevolnost v těhotenství: Co doopravdy zabere?

Reakce:
Dee10
Kecalka 312 příspěvků 30.05.19 11:31

@Leonessi Ahoj asi bych si na pohotovost skočila, když už si i přehlédla auto, radši bych neriskovala :? Já jsem teda taky 14+0 a taky mi je občas na omdlení, ale vždy se to po chvilce zlepší.. Jen si musím sednout a dát nohy nahoru, trochu vody a hned je líp :)
Jinak mi nic moc na nevolnosti nepomohlo, jedině homeopatika a ani to nic moc :?

Leonessi
Povídálka 21 příspěvků 30.05.19 11:38

@Dee10 asi budu muset vůbec se mi to nelíbí a na poslednim UZ mi řekli že mám i nízkéj tlak… Tak uvidíme ;)

Kajka9
Kelišová 5052 příspěvků 30.05.19 12:06

@Leonessi Na motání hlavy dej si kafé já musela v těhu 2 denně mám i normálně nízký tlak.. a nevolnosti no od 7-14tt jsem prozvracela :poblion: :poblion: :poblion: :poblion:.. i ráno, odpoledne večer pořád nemohla jsme ani otevřít lednici.. co pomohlo pořád něco zopbat a byla jsme skoro jen na ovoci

Leonessi
Povídálka 21 příspěvků 30.05.19 12:41

@Kajka9 kávu jsem zkoušela silnou slabou bez mlíka s mlikem a po kávě je mi ještě hůř :( dokud ho piju je to ok ale jak dopiju léto ven… :/ ale děkuji za nápad

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 30.05.19 12:44

@Leonessi Kafe si nedělej, po něm sice chvilkově vylítne, ale pak padne ještě níž. Když už, tak zelený čaj. Jediné řešení je ale dostatečný pitný režim, ideálně čistá voda, a dostatek pohybu. Dlouhé procházky a tak. Nízký tlak je v těhotenství bohužel celkem běžný. Já se takhle raduju už od začátku května a vzhledem k tomu, že se nejedná o anémii ani jiný nedostatek čehokoliv, tak prostě doufám, že sebou nešlehnu někde venku. Jediné skutečné řešení je pouze ten porod.

Váš příspěvek
Reklama