Ve 14. týdnu ploché břicho jen vleže

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
77
15.5.22 00:22

14tt - ploche břicho pouze v leze

Ahoj, jsem prvorodicka a dnes začínám 14tt, již dva tydny je na mě viditelně znatatelne bříško - kazdy si toho všiml, proto musela informace ven. Co ale nechápu nebo se chci zeptat jak je možné, že v leze po ránu vypoukle není, ale jakmile vstanu (ještě bez snídaně a vyčůraná!!), tak okamžitě opět viditelne po cely den? :mrgreen: Ale jakoze ani zatáhnout nejde, proste normálně těhotenské bříško :think: :lol: Tak je to břicho, není když po probuzení je ploché? Upozorňuji, ze jsem sportovní typ - vižlík s 50ti kily a odjakživa plochým bříškem bez špíčku, takže ten to být nemůže :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26710
15.5.22 00:48

Pamatuješ si, jak jsme se na základce učili o gravitaci? Ona působí i na orgány v břiše. V leže se všechny orgány rozleží a děloha se zanoří mezi střeva. Když vstaneš, všechno se posune dolů a děloha už není schovaná. Chápeš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7246
15.5.22 06:04
@ofelie08 píše:
Ahoj, jsem prvorodicka a dnes začínám 14tt, již dva tydny je na mě viditelně znatatelne bříško - kazdy si toho všiml, proto musela informace ven. Co ale nechápu nebo se chci zeptat jak je možné, že v leze po ránu vypoukle není, ale jakmile vstanu (ještě bez snídaně a vyčůraná!!), tak okamžitě opět viditelne po cely den? :mrgreen: Ale jakoze ani zatáhnout nejde, proste normálně těhotenské bříško :think: :lol: Tak je to břicho, není když po probuzení je ploché? Upozorňuji, ze jsem sportovní typ - vižlík s 50ti kily a odjakživa plochým bříškem bez špíčku, takže ten to být nemůže :lol:

Nafoukla z hormonu a zpomalene zažívání. Těhotenské břicho to není. Mimino má min než 100gto prave přichází okolo 18-20tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5290
15.5.22 06:14

Už tam proste něco mas :lol: to mimco samotné už neměří milimetr, plus tam má vodu plus je už zvětšena deloha, a vestoje to vsecko vyleze dopředu. Vleze se to schová :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
15.5.22 06:16

@ofelie08 To „bříško“ ještě vůbec neřeš, opravdu není těhotenské. Jsi jen nafouklá😀
Já si kvůli tomu koupila těhotenské kalhoty už někdy v tom 14tt, regulerně jsem jiné nemohla mít..za dva týdny břicho zmizelo beze stopy (což mně vyděsilo..). Teď jsem ve dvacátém a to teprve začíná normálně růst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2506
15.5.22 06:16

Gravitace, no. Vždyť i normální špeky jsou vleže kolikrát ploché a vstoje vylezou :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
15.5.22 08:23
@Janli píše:
Pamatuješ si, jak jsme se na základce učili o gravitaci? Ona působí i na orgány v břiše. V leže se všechny orgány rozleží a děloha se zanoří mezi střeva. Když vstaneš, všechno se posune dolů a děloha už není schovaná. Chápeš?

Dík, ve škole jsem spis spala :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
15.5.22 12:11

Viděla bych to na slabé břišní svaly, oslabenou břišní stěnu (sportovní typ asi s 50 kg nebudeš, leda bys byla prcek, svaly totiž něco váží :) ). Každopádně bych to neřešila, teď ty svaly neposiluj. :) Nadýmání nevím, taky jsem to v tomhle týdnů měla (a kolem 4-5 splasklo), ale i vleže, takže poloha na to vliv neměla. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat