14tt první screening a strach o mimi?

Anonymní
15.7.20 10:36

14tt první screening a strach o mimi?

Ahoj,

předně se omlouvám za anonym, těhotenství jsme ještě neoznámili a mám tu celé jméno…
Krev na první screening už mám odebranou, na UTZ jsem ale objednaná až na konec července a to budu přesně v ten den 13+5tt. Jenže na minule prohlídce bylo mimi o týden větší a tak mám trochu strach, aby zas nebylo o pár dní napřed a tím pádem už bych UTZ podstoupit nemohla. Jiný termín už není, jedině se objednat do jiné nemocnice. Myslíte že to bude ok, takhle na poslední chvíli? Měl to někdo tak?
A ještě takové menší klepání :D, v poslední době se mi udělalo celkem dobře, prsa nebolí, zvracím třeba už jen jednou denně :lol: a myčku taky už zvládnu vyndat, aniž bych padla smrady. Ale s tím nějak přišel i strach o mimi, připadám si “netěhotně” a hlavou se mi honí všelijaké scénáře, i když na poslední prohlídce před týdnem mimi bylo v pořádku a dokonce nějak “moc akční” jak řekla doktorka. :) Je to normální? Mám doma už dvě a stejně mám čas přemýšlet nad “kravinama” :mrgreen:, možná že člověk už ví, co všechno by se mohlo přihodit…hezký den.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2099
15.7.20 10:53

Na konci prvního trimestru většinou nevolnosti vymizí. Prostě druhý trimestr bývá takovej pohodovější.
Co se týče utz, tak mi to přijde už takové nahraně. Můžeš se zkusit objednat jinam, jestli tě vezmou dřív, ale už je to dost na poslední chvíli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
182
15.7.20 10:55

Já šla taky až ve 14.t., na tomhle uz ti stanoví, jak je miminko staré. Já myslím, že to bude v pohodě. Jinak já si připadám netěhotně celou dobu, kdybych to dítě čas od času neviděla na kontrole, tak silně pochybuju, že v tom břiše něco mám. Ale kolem toho 14t je normální, že se ti udělá dobře. Buď ráda. Bude zase hůř :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14690
15.7.20 11:17

No, stát se může kdykoli cokoli, i když ti bude milionkrát špatně. Ve druhém trimestru se nevolnosti lepší, protože od 9tt postupně klesá HCG.

Vůbec bych se tím nestresovala a na screening můžeš zkusit zavolat jinam, jestli by tě vzali dřív. Nebo to alespoň zkonzultovat, aby ses uklidnila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama