15denní miminko na UM

Anonymní
31.5.20 15:45

15 denní miminko na UM

Zdravicko maminky, mám 15 denni mimco plne na UM..máme bebu comfort 1 a dáváme 90ml po 3-4 hodinách v noci i po 5, záleží jak se vzbudí na jídlo..a chtěla jsem se zeptat..na obalu mám psané 90ml a 3 odměrky..ale přijde mi, že ho to plně nezasytí pokaždé, protože né pokaždé mi celých 90ml vypije. někdy 10-20ml nechá..Vadí když mu dám do 90ml 3,5-4 odměrky, ikdyž je doporučená dávka pro 1.-2. tyden 90ml a 3 odměrky? :? děkuju za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

219
31.5.20 15:51

Je to sice doporučené dávkování ale s tim dávání víc bacha, kor u tak malého. Podle dr to muže byt velká zátěž na ledviny, sem tam to vadit nebude napr té půl odměrky ale víc bych nedávala. Malému dávám na noc kaši s UM, nebo půl odmerky navíc. Zkus to konzultovat s dr. (Mám známou co toto děla běžně, ale přes zákaz dr.) kor když ti vydrží i pět hodin večer, nehrozilo bych to… jsou děti na UM co pojí po dvou hodinách a zvýšení dávky nepomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1541
31.5.20 15:54

Ircite nedavej vic jak 1 odmerku na 30ml vody!! Je to zatez na ledviny a casem ji mozna i zacpes.. To spis dej 120ml vody a 4 odmerky mleka.. At proste vypije vic..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2660
31.5.20 15:55

Jestli ho chceš zacpat tak mu dej odmerku navíc. Nevím kde jsi přišla na to že ho to nezasyti??? To že nevypije všechno logicky znamená že je zřejmé najezeny a stačí mu to. Rozhodně mu nedávej žádný odměrky navíc nad limit vody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5757
31.5.20 15:56

Nedávala bych víc odměrek než je doporučené, to že dítě pokaždé nevypije celou dávku je zcela normální, vy taky přece nemáte pokaždé stejný hlad. Já měla obě děti na UM a že jsem část dávky vylévala bylo úplně běžné, stejně tak, že po menší dávce občas spali klidně půlku noci a občas se po velké dávce vzbudili za 1,5h s obrovským hladem. Děti nejsou stroje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2660
31.5.20 15:56
@kyticka86 píše:
Ircite nedavej vic jak 1 odmerku na 30ml vody!! Je to zatez na ledviny a casem ji mozna i zacpes.. To spis dej 120ml vody a 4 odmerky mleka.. At proste vypije vic..

No já to pochopila tak, že si myslí že ho to nezasyti protože nechá 10-20ml. To je teda blbost :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7799
31.5.20 16:01
@Anonymní píše:
Zdravicko maminky, mám 15 denni mimco plne na UM..máme bebu comfort 1 a dáváme 90ml po 3-4 hodinách v noci i po 5, záleží jak se vzbudí na jídlo..a chtěla jsem se zeptat..na obalu mám psané 90ml a 3 odměrky..ale přijde mi, že ho to plně nezasytí pokaždé, protože né pokaždé mi celých 90ml vypije. někdy 10-20ml nechá..Vadí když mu dám do 90ml 3,5-4 odměrky, ikdyž je doporučená dávka pro 1.-2. tyden 90ml a 3 odměrky? :? děkuju za odpovědi :)

Nemuzes dat vic. Tak mu dej 120. :nevim: ale jenom ho zacpes.
Vic mlika udelat muzes, ale ne vic odmerek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
31.5.20 17:11

Jak píšou holky. Určitě nedávej odmerku navíc. Vzdcyky 1 odměrka na 30 ml vody. Je to zátěž pro ledviny. To, že to nevypije znamená, že má prostě dost. Tím, že přidáš odmerku, tomu nepomůžes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.20 18:01

@Tyna15 Ahoj, já mám trošku jiný problém, taky jsme na UM, a je tam psano 6 krmení za den, ale vyžaduje víc..můžu dát třeba 7 nebo 8 krmení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
31.5.20 18:21

@nikoleta_kl ano můžeš. Je tam sice psané tohle ale jedno až dvě krmení navíc nevadí. Přece nechces mit urvany mimco kvuli tomu ze dodrzujes to co je nekde napsany? :). Zkus treba udelat toho vic, jak radili i pani výš. Proste se řiď mimčem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.20 18:23

@Ibibi jasnacka, preci jen se radsi zeptam :D a dekuju za odpoved :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
31.5.20 18:59

@nikoleta_kl tak jasny, od toho preci tady ten web je :blush: ale je to pravidlo u vseho, uplne se tema tabulkama nerid, kazdy mimco je jiny a potrebuje neco trochu jineho :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1113
31.5.20 19:34

@nikoleta_kl
Promiň, mělo to být na anonymku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
31.5.20 20:11

@nikoleta_kl jo, to samozřejmě můžeš. Krmit víckrát za den. To je jasný, aby mimčo nemělo hlad. Ale přidávat odměrky ne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
444
1.6.20 09:46

Tak nas malej taky nedojidal. Tak mu proste davam min. Kdyz mu to nestaci tak dodelam. Skoda vzdy vylivat :nevim:. Podle toho doporuceni co tam je, tak ma vypit 150 ml… vypije max 90ml… kdyz je vzhuru tak ji kazde 2 hod. Jsou mu 3 mesice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama