15denní miminko nekakalo přes 24h

Anonymní
19.9.20 17:46

15 denní miminko nekakalo přes 24h

Ahoj chci se zeptat, mám miminko převážně na Sunaru, kojim jen částečně. V porodnici mi pořád říkali že má kakat alespoň 2× denně a do tyhle doby tak kakala, ale teď naposled včera odpoledne :nevim: celou noc byla vzhuru a pořád se svijela, různě kroutila a tlacila až byla červená, teď přes den spí, normálně pije ale pořád se snaží tlačit, už je mi ji líto chuderky :( říkám si vypila za tu dobu tolik mlika, to není možný že se nevykakala, jen pročůrá několik plen za den. Chtěla jsem se vás zeptat jestli mám už plašit nebo je to normální a prostě to vyjde samo? Při nejhorším bysme někam klidně zajeli, ale víte co je to moje první dítě, nechci nikde volat poplach jako blázen a pak zjistit že je to normální :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3785
19.9.20 18:06

Ani jsem nečetla celý příspěvek, ale moje dcera od narození na půl MM na půl UM a kakala kolikrát třeba i po 3 dnech, 1 den není vůbec nic ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3785
19.9.20 18:07

Jestli se kroutí, zkusila bych namasírovat brisko, zkusit rourku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4838
19.9.20 18:25

Zkus teploměr, nebo rourku jestli máš doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
19.9.20 19:33

Nám pomáhalo zahřát bříško a kdyžse malý nemohl vykadit tak jsem pak používala vývar z vloček a do něj jsem dělala Sunar. A, hodně mu to pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
19.9.20 20:14

Syn na UM kakal cca 1× za 3 dny ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.9.20 21:59

Zkoušela bych masáže a další protinadýmací techniky. Používat rourku mi přijde předčasné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama