15 dní do svatby 12tt a pupínky všude!!!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 15:32
15 dní do svatby 12tt a pupínky všude!!!!

Ahoj, holky S. O.S :,( 15dni do Svatby a jsem v 12tt těhotenství, od včerejška akné snad kromě zadku všude!! :zed: obličej ani make-up nezakryje, všude hrbolky, černé tečky, dekolt taky sama černá tečka a bílé pupínky a záda a ruce to ani mluvit nebudu, mam zrovna šaty kde mám holé záda… Je mi do pláče, snad i tu svatbu zruším. Co teď s tím?? Kosmetička, nechat tak, nebo co by pomohlo

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
zu.syk
Kecalka 488 příspěvků 04.08.19 15:34

A to se ti stalo najednou? Ze dne na den? Předtím nic? 8o

nozu
Extra třída :D 12693 příspěvků 04.08.19 15:36

Zajdi za kosmetičkou, snad něco vymyslíte. Tohle se může vlivem hormonů v těhotenství stát.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7826 příspěvků 04.08.19 15:39

To jsem měla taky tu krupicku a tak v druhém trimestru.. Holt riziko podnikání no :mrgreen: a ještě dáš riziko, že tu budou 40 vedra :mrgreen: hele co už, fotky se vyretusujou, kamarádi ví, že jindy jsi krásná ;) zrušení by stejně stalo peníze ne?

Lu1234
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 1 inzerát 04.08.19 15:39

V těhotenství mám to samé. Objednala bych se na kosmetiku, včetně zad, minimálně týden před svatbou, ať se to stihne zahojit. Pak už bych s tím radši nedělala nic. A na svatbu rozhodně vizážistku, ta zakryje i fleky na zádech. Na fotkách nebude nic vidět :)

lilith1
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 04.08.19 15:42
@Anonymní píše:
Ahoj, holky S. O.S :,( 15dni do Svatby a jsem v 12tt těhotenství, od včerejška akné snad kromě zadku všude!! :zed: obličej ani make-up nezakryje, všude hrbolky, černé tečky, dekolt taky sama černá tečka a bílé pupínky a záda a ruce to ani mluvit nebudu, mam zrovna šaty kde mám holé záda… Je mi do pláče, snad i tu svatbu zruším. Co teď s tím?? Kosmetička, nechat tak, nebo co by pomohlo

Neporizovala bych si saty s nahat.zady..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 15:47
@zu.syk píše:
A to se ti stalo najednou? Ze dne na den? Předtím nic? 8o

Měla jsem akné i po vysazení antikoncepce, akorát to nebylo nic extra hrozného.. Měla jsem teď 2 měsíce klid a teď najednou… :,(

NinaU.
Kecalka 383 příspěvků 04.08.19 15:47

Teď kosmetika a pak dobrá vizážistka, zvládne zakrýt opravdu hodně. A hlavně se nestresovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 15:48
@nozu píše:
Zajdi za kosmetičkou, snad něco vymyslíte. Tohle se může vlivem hormonů v těhotenství stát.

A nezhorší se mi pleť?? Ještě víc…

NinaU.
Kecalka 383 příspěvků 04.08.19 15:52
@Anonymní píše:
A nezhorší se mi pleť?? Ještě víc…

Tak na den možná jo, ale mělo by to pomoct. Řešila jsem něco podobného, nakonec se zakrylo fakt všechno.

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 04.08.19 15:56

Zajdi na kosmetiku, za někým kdo má hlubší znalosti než jen rekvalifikační kurz.

A začni se dopovat c-vitamínem, rybím tukem - tak 5-10 g EPA/DHA denně - tedy dvě až čtyři lžíce rybího tuku, zinkem a selenem. Dítěti to rozhodně neublíží.

Pleť nech dýchat, vydrž to a nedávej na to make-up a choď na sluníčko, čisti to něčím pro citlivou či ekzematickou pleť a maž na to mandlový krém od excipalu https://www.notino.cz/…icej-a-telo/

pujda
Kecalka 269 příspěvků 04.08.19 16:06

Taky jsem to měla podobně. Měla jsem závoj, který mi záda zakryl a obličej…no na fotkách mi ho nikdo nevyretušoval, ale svatbu jsem si užila i beďarama :nevim: Svatbu by mě nenapadlo kvůli tomu rušit, chlap si mě nebral kvůli dokonalé pleti. Tohle je fakt maličkost.

Mallorka
Závislačka 3225 příspěvků 04.08.19 16:55

Mne rikala kosmetika nechat, že se vše da zakrýt mimo strupu, takže bych to nechala. Jinak bych si na omyvani obliceje ráno a večer používala Jarischuv roztok z lékárny a žádný liceni.

blumen
Hvězda diskuse 53474 příspěvků 04.08.19 17:13

Hormony. Asi bych to jen zamaskovala, kosmeticku a reakci na ni bych ted neriskovala. Mne pro zmenu vylezl hrozny ekzem po celem tele, asi 3-4 mesice to trvalo. Pak zmizel, zmenila jsem obleceni za 100% bavlna a byli jsme u more

Lorry1
Kecalka 107 příspěvků 04.08.19 18:56

K satum porid jednoduchy zavoj bez krajek, pouze takovou „mlhu“, make-up si dej I na zada a nebude to s tim zavojem videt. :) Na fotkach se to pripadne vyresuduje. Dobra vizazistka to zvladne hodne slusne zakryt i na obliceji, nebala bych se toho. Do te doby hodne pit, necpat se sladkym, uzivat vitaminy. :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama