15 dní do svatby 12tt a pupínky všude!!!!

Anonymní
4.8.19 15:32

15 dní do svatby 12tt a pupínky všude!!!!

Ahoj, holky S. O.S :,( 15dni do Svatby a jsem v 12tt těhotenství, od včerejška akné snad kromě zadku všude!! :zed: obličej ani make-up nezakryje, všude hrbolky, černé tečky, dekolt taky sama černá tečka a bílé pupínky a záda a ruce to ani mluvit nebudu, mam zrovna šaty kde mám holé záda… Je mi do pláče, snad i tu svatbu zruším. Co teď s tím?? Kosmetička, nechat tak, nebo co by pomohlo

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1387
4.8.19 15:34

A to se ti stalo najednou? Ze dne na den? Předtím nic? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14126
4.8.19 15:36

Zajdi za kosmetičkou, snad něco vymyslíte. Tohle se může vlivem hormonů v těhotenství stát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14941
4.8.19 15:39

To jsem měla taky tu krupicku a tak v druhém trimestru.. Holt riziko podnikání no :mrgreen: a ještě dáš riziko, že tu budou 40 vedra :mrgreen: hele co už, fotky se vyretusujou, kamarádi ví, že jindy jsi krásná ;) zrušení by stejně stalo peníze ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1349
4.8.19 15:39

V těhotenství mám to samé. Objednala bych se na kosmetiku, včetně zad, minimálně týden před svatbou, ať se to stihne zahojit. Pak už bych s tím radši nedělala nic. A na svatbu rozhodně vizážistku, ta zakryje i fleky na zádech. Na fotkách nebude nic vidět :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3674
4.8.19 15:42
@Anonymní píše:
Ahoj, holky S. O.S :,( 15dni do Svatby a jsem v 12tt těhotenství, od včerejška akné snad kromě zadku všude!! :zed: obličej ani make-up nezakryje, všude hrbolky, černé tečky, dekolt taky sama černá tečka a bílé pupínky a záda a ruce to ani mluvit nebudu, mam zrovna šaty kde mám holé záda… Je mi do pláče, snad i tu svatbu zruším. Co teď s tím?? Kosmetička, nechat tak, nebo co by pomohlo

Neporizovala bych si saty s nahat.zady..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.19 15:47
@zu.syk píše:
A to se ti stalo najednou? Ze dne na den? Předtím nic? 8o

Měla jsem akné i po vysazení antikoncepce, akorát to nebylo nic extra hrozného.. Měla jsem teď 2 měsíce klid a teď najednou… :,(

• Citovat
  • Nahlásit
1198
4.8.19 15:47

Teď kosmetika a pak dobrá vizážistka, zvládne zakrýt opravdu hodně. A hlavně se nestresovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.19 15:48
@nozu píše:
Zajdi za kosmetičkou, snad něco vymyslíte. Tohle se může vlivem hormonů v těhotenství stát.

A nezhorší se mi pleť?? Ještě víc…

• Citovat
  • Nahlásit
1198
4.8.19 15:52
@Anonymní píše:
A nezhorší se mi pleť?? Ještě víc…

Tak na den možná jo, ale mělo by to pomoct. Řešila jsem něco podobného, nakonec se zakrylo fakt všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14025
4.8.19 15:56

Zajdi na kosmetiku, za někým kdo má hlubší znalosti než jen rekvalifikační kurz.

A začni se dopovat c-vitamínem, rybím tukem - tak 5-10 g EPA/DHA denně - tedy dvě až čtyři lžíce rybího tuku, zinkem a selenem. Dítěti to rozhodně neublíží.

Pleť nech dýchat, vydrž to a nedávej na to make-up a choď na sluníčko, čisti to něčím pro citlivou či ekzematickou pleť a maž na to mandlový krém od excipalu https://www.notino.cz/…icej-a-telo/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
4.8.19 16:06

Taky jsem to měla podobně. Měla jsem závoj, který mi záda zakryl a obličej…no na fotkách mi ho nikdo nevyretušoval, ale svatbu jsem si užila i beďarama :nevim: Svatbu by mě nenapadlo kvůli tomu rušit, chlap si mě nebral kvůli dokonalé pleti. Tohle je fakt maličkost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3873
4.8.19 16:55

Mne rikala kosmetika nechat, že se vše da zakrýt mimo strupu, takže bych to nechala. Jinak bych si na omyvani obliceje ráno a večer používala Jarischuv roztok z lékárny a žádný liceni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64090
4.8.19 17:13

Hormony. Asi bych to jen zamaskovala, kosmeticku a reakci na ni bych ted neriskovala. Mne pro zmenu vylezl hrozny ekzem po celem tele, asi 3-4 mesice to trvalo. Pak zmizel, zmenila jsem obleceni za 100% bavlna a byli jsme u more

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
4.8.19 18:56

K satum porid jednoduchy zavoj bez krajek, pouze takovou „mlhu“, make-up si dej I na zada a nebude to s tim zavojem videt. :) Na fotkach se to pripadne vyresuduje. Dobra vizazistka to zvladne hodne slusne zakryt i na obliceji, nebala bych se toho. Do te doby hodne pit, necpat se sladkym, uzivat vitaminy. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama