15 dní po kiahnach k mori

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 19:19
15 dni po kiahnach k mori

Mate skusenost s dovolenkou pri mori s dietatom po ovcich kiahnach? Potvrdenie od doktorky, ze uz nie je infekcne. Ale prebehla dovolenka v pohode?

Reakce:
nozu
Extra třída :D 12519 příspěvků 24.05.19 19:22

Můžeš mi přeložit do češtiny, o jakou nemoc jde?

Caboverde
Kecalka 444 příspěvků 24.05.19 19:24

Plane nestovice

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 19:24

@nozu neštovice

SibyllaTrelawney
Kecalka 403 příspěvků 24.05.19 19:26

A doktorka na to říká co? Tedy kromě toho, že není infekční… Dcerka neštovice měla ve 3 letech v zimě a i po odeznění byla ještě dost unavená, vyrážka se dlouho hojila… Jestli je dítě bez teploty a máte v plánu nějaký opravdu hodně klidový režim, asi by to i šlo… ale tělo je v rekonvalescenci, aby dítě nepochytalo ještě něco horšího :nevim:

Russet
Neúnavná pisatelka 16576 příspěvků 24.05.19 19:30
@Anonymní píše:
Mate skusenost s dovolenkou pri mori s dietatom po ovcich kiahnach? Potvrdenie od doktorky, ze uz nie je infekcne. Ale prebehla dovolenka v pohode?

Známí hned po neštovicích jeli k moři. Nic zvlaštního se nestalo. Já bych se bála, že jizvy budou tmavnout na slunci. Držela bych dítě raději ve stínu a v klidovém režimu. Syn po neštovicích nic nechytil, nebyl ani moc unavený, prostě se vyloupal a byl pokoj. K vodě jsem ho brala ale až za dva měsíce.

fera21
Kecalka 266 příspěvků 24.05.19 19:33

Pamatuju si, že když jsem měl neštovice já, tak jsme taky hned potom měli jet k moři. Nikomu to divný nepřišlo, doktorka nic nenamítala. Akorát jsem den po vyléčení neštovic dostal salmonelozu, tak se nejelo nikam :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 19:36

Zaujimala ju destinacia, ale je to v pohode. Dieta chranit, to viem, hovorila som, ze mam kupene UV 50 oblecenie do vody aj kremy faktor 50 a cez prave poludnie, cez ten najvacsi upek skor v tieni. Dokonca povedala, ze co ma skusenosti, morska voda dala tu pokozku pomerne dokopy, len sa vyhybat skor tym bazenom. V mojom okoli nemam nikoho, kdo cestoval po nestovicich k mori.

smurfka
Vesmírná mluvilka 31109 příspěvků 24.05.19 19:43

Popravde bych nejela..proto jsem deti nechala nakazit v zime

nozu
Extra třída :D 12519 příspěvků 24.05.19 19:50

My jsme takto jeli s dcerou cca 14 dní po vyloupání. Vše proběhlo v pohodě, kůže se krásně zahojila a jizvy nezůstaly. Přes poledne jsme na pokoji vždy, dodržujeme siestu :)

Aduš8
Závislačka 4950 příspěvků 24.05.19 19:51

Já bych zase věřila tomu, že mořská voda stroupky pěkně vysuší, hlavně bych hlídala, aby malý hodně odpočíval, ale jela bych. Pokud to schválil i pediatr :nevim:

luca241
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 24.05.19 22:30
@Anonymní píše:

Vždyť to je normální rekonvalescence těch 15 dní. Po takové době by mě už asi ani nenapadlo nad tím moc přemýšlet a to já patřím mezi celkem dost opatrné. Fakt bych se nebála. uzijte si dovolenou:).

Váš příspěvek
Reklama