15 dní po styku žloutkový váček na utz ?

Anonymní
20.10.20 22:09

15 dní po styku žloutkový vacek na utz ?

Dobrý den, chci se zeptat zde je možné aby 15 dní po styku byl vidět na ultrazvuku gestacni vacek a žloutkový? Přijde mi to hodně brzy. Snažíme se už dlouho, tak jsem to tento měsíc spíše zvolnila a ono se to konečně povedlo. Styk hned po ms a pak 4 dny před ms. Co myslíte? :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5485
20.10.20 22:19

Ne, 15 dní pp styku není nic vidět. Sotva je pozitivní test. Ty si byla už u doktora?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 22:31

@JancaS84 ano, byla dnes mám 10 dní zpoždění a na utz byl vidět GV a ŽV.

• Citovat
  • Nahlásit
8404
20.10.20 22:33
@Anonymní píše:
@JancaS84 ano, byla dnes mám 10 dní zpoždění a na utz byl vidět GV a ŽV.

No a je to dobrý se tam hned tak brzy šťourat a pak jít znovu kvůli srdíčku…?? Není…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 22:35

@Lucie_Sx šla jsem na doporučení Mudr.

• Citovat
  • Nahlásit
17436
20.10.20 22:39

A proč myslíš, že jsi otěhotněla pět dní před menzes? Evidentně jsi těhotná z prvního styku a pak je logický, aby byl gestační váček vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8404
20.10.20 22:40
@Anonymní píše:

Já bych nešla, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 22:52
@Anonymní píše:

A proc tak brzy? Jaky uvedl duvod?

Jsem kratce tehotna a sestricka me objednala na prohlidku az na 9. tyden, pokud me nic nebude trapit, bolet,… Dle me v pohode. Bude to akorat - uvidi srdicko, vypise zadanku na screening a nemusim tam litat nekolikrat + aspon zadne nervy, zda bude priste srdicko… (Anonym nebo smazat)

Jinak je nepravdepodobne, aby 15dni po styku byly oba vacky. Spis jsi otehotnela pri tom prvnim sexu…proc by to bylo nerealne? ;)

• Citovat
  • Nahlásit
51365
20.10.20 23:09

Tenhle nález jsem měla v 5+0, čili cca 3 týdny od ovulace (a styk mohl být i několik dní před ovulací). A ještě jsem se divila, že tak brzo už je tam toho tolik vidět, i na pozdějších utz bylo embryo vždy o „pár dní větší“. U tebe celkem s jistotou sázím na ten první styk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 05:19

Děkuji za reakce, nejspíš jsem měla dříve ovulaci než jsem obvykle mívala. Asi by to tak i sedělo všechno. Omlouvám se za hloupý dotaz, jsem z toho pořád v šoku že se to po tak dlouhé době povedlo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 05:25

Děkuji za reakce, nejspíš jsem měla dříve ovulaci než jsem obvykle mívala. Asi by to tak i sedělo všechno. Omlouvám se za hloupý dotaz, jsem z toho pořád v šoku že se to po tak dlouhé době povedlo.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama