15 dní zpoždění menstruace, pozitivní test a pak negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MikyEgypt
Nováček 3 příspěvky 09.08.19 13:38
15 dní Zpoždění menstruace, pozitivní test a pak negativní

Ahoj holky potřebuju radu, mám už 15 den zpoždění menstruace. Normálně mám cyklus pravidelný. Testy byli až na jeden negativní. 11 den zpoždění tam naběhla slabá čárka ale včera byl zase negativní. Nějaké těhotenské příznaky mám, jako bolesti prsou, bolesti v podbřišku a hlavně časté močení. S manželem se snažíme o miminko už dva a půl roku. Minulý rok jsem v červnu potratila a v září mi operovali mimoděložní těhotenství. Myslíte že i když je test negativní je ještě možnost že bych mohla být těhotná? Nikdy jsem takové zpoždění neměla. Předem děkuji

Reakce:
Kotatko03
Echt Kelišová 8835 příspěvků 09.08.19 13:50

Myslím si, že na testu už by případné těhotenství bylo patrné. Ten jeden s náznakem // byl zřejmě negativní. :think:

karkarka
Závislačka 4165 příspěvků 09.08.19 14:04

Spíš bych to na těhotenství neviděla.

Adenka84
Závislačka 3991 příspěvků 09.08.19 14:24

@MikyEgypt dnesni tehotenske testy jsou veluce spolehlive.. zpozdeni mas uz dost dlouho.. // by byli uz znatelne ja po 5 dnech zpozdeni mela carky jak vysite.. urcite bych co nejdrive navstivila gynekologa…
At nabere HCG udela UTZ a celkove te prohledne.. drzim palce…

MikyEgypt
Nováček 3 příspěvky 09.08.19 14:25

Ještě pár dní počkám, moje ségra to taky tak měla, stále negativní testy, pak ji na gynekologii pichli vyvolávačku a když to ani tak nedostala a šla na kontrolu byla už v 6.tydnu. Dokud to nedostanu stále tam ještě nějaká naděje je. Příští týden si zajdu k doktorovi ale stále doufám

MikyEgypt
Nováček 3 příspěvky 09.08.19 14:27

@Adenka84 já žiju v Egyptě a tady se na ty testy moc spoléhat nedá. Minulý rok mi taky ukazovali negativní a těhotná jsem byla. I když to bylo mimoděložní těhotenství

Váš příspěvek
Reklama