15 dní zpoždění, MS nikde - test negativní:(

23.7.13 21:57

15 dní zpoždění, MS nikde, test?? Negativní:(

Ahoj holky, dnes je tomu 15 dní co jsem nedostala MS. Test si dělám obden a ani náznak druhé čárky:(. Jen jednou byl dušík a pak nic. Prsa mě bolí. Břicho mám nafouklé a v podbříšku mě bolí, někdy píchne. Už se začínám bát ať semnou něco není Nestalo se to některé, díky za odpovědi:,( :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31603
23.7.13 22:00

A předtím jsi měla cyklus pravidelný? Může jít o anovulační cyklus, kdy se vajíčko vůbec neuvolní, pak jsou cykly buď velmi krátké nebo naopak delší než je normální. Test ti třeba z moči hcg detekovat nemusí a přesto můžeš být těhotná, nebo to může způsobovat cysta. Počkala bych ještě tak týden až dva a pak bych zavolala na gyndu, pokud ms nedorazí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.13 22:01

Ahoj, mne se to stalo, myslela jsem, ze jsem tehotna, ale vsechny testy negativni. Nakonec jsem mela zvyseny prolaktin - z prsou mi po zmacknuti vytekala tekutina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.13 22:04

Přemýšlím na Dr. už zítra. MS jsem měla přesnou cca 1-2 dny:(. Jsem po vysazení HA. Jsem i strašně unavená. to u mě není normální:(. Už jsem zaspala po 5 letech 2× po sobě do práce:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
23.7.13 22:07
@lubomíra2 píše:
Přemýšlím na Dr. už zítra. MS jsem měla přesnou cca 1-2 dny:(. Jsem po vysazení HA. Jsem i strašně unavená. to u mě není normální:(. Už jsem zaspala po 5 letech 2× po sobě do práce:(

Tohle je první cyklus, co HA nebereš? Jestli jo, tak je to jasný, při braní HA nejde o normální cyklus, menstruace je jen pseudomenstruační krvácení a nevypovídá to o skuteném cyklu ženy nic.
Tělo se nejdřív musí vzpamatovat a nahodit vlastní hormonální motory. Já na první ms po vysazení čekala 50dnů ;) A toje ještě ta lepší varianta, někomu přijde po HA dvakrát do roka :|

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.13 22:08

Jo měla jsem to před měsícem. Najednou strašná únava, chuť na čokoládu, kterou nejím, na testu duch, za dva dny taky duch a najednou příznaky zmizely - spolu s nimi i ten duch. :( Mudr. řekla, že je to zamlklé těh.. Dostala jsem vyvolávačku, protože to bylo v počátku, tak bez revize. Takže já bych k doktorovi pro jistotu zašla. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
ddd
25
23.7.13 22:11

Ahoj, před 14ti dny jsem řešila to same. 15 dni zpoždění a test negativní, sla jsem na gyndu kde na ultrazvuku nebylo nic vidět tak mi pichli vyvolavacku, ze do týdne dostanu menses, Po týdnů menses nikde tak jsem si udělala test a byly tam dvě krásný čárky no a včera na ultrazvuku těhotenství potvrzeno cca 3-4 týden :lol: takže těhotná klidně byt můžeš, já příznaky nemám žádný jenom me bolí trochu prsa :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.13 22:12

No, ale jak už jsem zde jednou psala, moje poslední plato prášků jsem brala dost nepravidelně a vyvolala jsem si tím ovulaci. Takže nevím:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.13 22:13

Mě právě bolí ten podbříšek. Ranní návaly nemám a mám hrozně nafouklý břicho, jinak ho mám propadlý:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ddd
25
23.7.13 22:18

Já bych byt tebou ještě par dni vydržela a udělala si ještě test později, nebo si zajdi na gyndu at ti na berou HCG pokud budeš po prohlídce v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.13 22:21

Bojím se hlavně o to zdraví, tak já ještě počkám, třeba týden a když nebude to ani to, tak jedu. Mám přýsnou Dr. už tak mi nadá:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
23.7.13 23:23
@Gladys píše:
Tohle je první cyklus, co HA nebereš? Jestli jo, tak je to jasný, při braní HA nejde o normální cyklus, menstruace je jen pseudomenstruační krvácení a nevypovídá to o skuteném cyklu ženy nic.
Tělo se nejdřív musí vzpamatovat a nahodit vlastní hormonální motory. Já na první ms po vysazení čekala 50dnů ;) A toje ještě ta lepší varianta, někomu přijde po HA dvakrát do roka :|

Já na první ms po vysazení čekala + - rok a mezitím porodila dcerku :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3168
23.7.13 23:56

Jestli máš teď první měsíc po vysazení HA nebo ještě měsíc když jsi je brala nepravidelně, máš rozhozený cyklus.
Když nevíš, kdy byla ovulace a jestli vůbec, tak přece nemůžeš mluvit o žádným zpoždění. Klidně můžeš být těhotná, ale třeba jen pár dní, ovulace mohla být klidně 30. (nebo taky stý) den cyklu a na testu se to ještě neprojevilo.
Jestliže jsi měla cyklus pravidelný díky HA, to přece neznamená absolutně nic!! To nebyl přirozený cyklus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Graces
24.7.13 19:18

Příspěvek upraven 01.11.17 v 09:50

• Citovat
  • Upravit
1.10.13 13:42

Ahojte holky já mám ten samý problém mám teda zpoždění 5 dní a test dokonce za stovku byl negativní nic na něm nebylo.Ale dole se cítím taková jaká si plná a dneska mě docela bolí v podbříšku a v zádech, ale jen tak mírně. Tak nevím. Na gyndu mě pozvala až 17 tak budu muset ještě vydržet. Naše první se dcera se mi ukázala ještě před menstruací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama