15 dní zpoždění, bolest prsou a test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanca9
Nováček 4 příspěvky 12.01.18 11:30
15 dní zpoždění test negativní

Ahoj holky, mam takový problém. včera už to bylo 14dní zpoždění, testy negativní.. cítím se citlivější, vnímám i pachy více.. už jednoho prcka mám, je mu 20měsíců. Hrozně mě bolí prsa.. včera jsem vymáčkla kapku mléka z jednoho prsa z druhého jen mlezivo trochu. Vubec nevím co se to semnou děje, často mam pocit jako bych to měla dostat ale nic. :nevim: na gyndu jdu v pondělí ale už jsem na prášky. Někdo podobne zkušenosti? :) za každou radu budu vděčná. :* dnes si udělám další test, tak snad budu o něco moudřejší. :roll:

Reakce:
unuděná
Kelišová 5746 příspěvků 1 inzerát 12.01.18 11:50

A syna nekojis jak dlouho? uz jsi mela po porodu ms? pravidelne? Ja bych zpozdeni pricitala spis jeste poporodnimu srovnavani cyklu a mleko v prsou muze vydrzet i nekolik let po ukonceni kojeni. Testu bych verila,14dni po ocekavane ms by uz musela byt dalnice.

hanca9
Nováček 4 příspěvky 12.01.18 12:22

@unuděná
Syna jsem kojila ani ne dva mesice, kvuli zanetu a silnym anitbiotikam se mi nepodarilo udrzet mleko silnym. To sice ano, ale ja uz jsem nikdy z prsou nic nevymackla :think: ano mam to pravidelne. Neboli mela.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >