15 dní zpoždění, bolest prsou a test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanca9
Nováček 4 příspěvky 12.01.18 11:30
15 dní zpoždění test negativní

Ahoj holky, mam takový problém. včera už to bylo 14dní zpoždění, testy negativní.. cítím se citlivější, vnímám i pachy více.. už jednoho prcka mám, je mu 20měsíců. Hrozně mě bolí prsa.. včera jsem vymáčkla kapku mléka z jednoho prsa z druhého jen mlezivo trochu. Vubec nevím co se to semnou děje, často mam pocit jako bych to měla dostat ale nic. :nevim: na gyndu jdu v pondělí ale už jsem na prášky. Někdo podobne zkušenosti? :) za každou radu budu vděčná. :* dnes si udělám další test, tak snad budu o něco moudřejší. :roll:

Reklama

Reakce:

unuděná
Kelišová 5147 příspěvků 1 inzerát 12.01.18 11:50

A syna nekojis jak dlouho? uz jsi mela po porodu ms? pravidelne? Ja bych zpozdeni pricitala spis jeste poporodnimu srovnavani cyklu a mleko v prsou muze vydrzet i nekolik let po ukonceni kojeni. Testu bych verila,14dni po ocekavane ms by uz musela byt dalnice.

hanca9
Nováček 4 příspěvky 12.01.18 12:22

@unuděná
Syna jsem kojila ani ne dva mesice, kvuli zanetu a silnym anitbiotikam se mi nepodarilo udrzet mleko silnym. To sice ano, ale ja uz jsem nikdy z prsou nic nevymackla :think: ano mam to pravidelne. Neboli mela.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama