15 dni zpoždění, ale test negativní

Anonymní
6.2.21 18:01

15 dni zpoždění, TT negativní

Ahoj, dnes mam 15 dni zpoždění a TT negativní, myslíte ze mam šanci? Tyden zpět jsem byla u doktorky a našla mi malou cystu a nějakou dutinku v děloze..takze mi tehotenstvi dr nemuze potvrdit ani vyvrátit :nevim: 🥺 mate s tím nekdo nějaké :think: zkušenosti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
681
6.2.21 19:05

Uz tu jednu dikuzi mas, proc zakladas dalsi? Bohužel ti muzem tady jen zopakovat to, co ses dozvedela tam. Pokud ovulace proběhla, jak jsi tvrdila, v pulce cyklu, uz by i doktor mel o tehotenstvi jasno. Pokud uz si tak jista nejsi a myslis, ze mohla probehnout s dvoutydennim zpozdenim a mela jsi v tu dobu styk, tak je samozřejmě možné, ze tehotna jsi, ale ty neustále negativní testy tomu moc nenahravaji. Jestli chceš mít jistotu, jdi na krev jako samoplatce, aspon bys nemusela do dalsi kontroly čekat a premyslet o tom. Jinak nezbyva nez cekat, pripadne delat dal tehotenske testy a uvidi se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4090
6.2.21 19:20

Snad jestli jsi byla před týdnem na kontrole a tam byla nějaká dutinka, tak bys měla test dávno pozitivní, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1525
6.2.21 19:32
@Anonymní píše:
Ahoj, dnes mam 15 dni zpoždění a TT negativní, myslíte ze mam šanci? Tyden zpět jsem byla u doktorky a našla mi malou cystu a nějakou dutinku v děloze..takze mi tehotenstvi dr nemuze potvrdit ani vyvrátit :nevim: 🥺 mate s tím nekdo nějaké :think: zkušenosti?
Šanci nemáš, test by byl pozitivní.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9906
6.2.21 19:40

Ne, bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...