15 let - narozeninová oslova

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 21:19
15 let-narozeninova oslova

Ahoj :mavam:, maminky mohu se vas prosim zeptat, jak probíhala oslova vašich pubertaku? Nemyslim u rodinnou oslavou, ale jestli meli nejalou oslovu s kamarady? Jestli ano -byly jste na ni i vy? Bylo to pres noc? Byl tam alkohol?
Muj syn jde prave ma oslovu kamarada, ktery bude slavit 15-tiny a ja nebim jestli ho pustit nebo ne :think:..
Prosim anonym, nechci aby me tady poznalo okoli

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 21:24

Já 15tiny trávila se svým přítelem…poprvé přez noc venku… Zadne opijeni :nevim:
T.

laducha
Generální žvanilka 22637 příspěvků 22.06.19 21:26

Já s kamarádkami u nás doma, bez alkoholu. V sobotu to bude 35 let, tentokrát s alkoholem :mrgreen:
Jo, a je to oslava, ne oslova ;)

Lulina999
Kecalka 428 příspěvků 22.06.19 21:32

Píšu za sebe a já oslavu jako takovou nikdy žádnou neměla. Nebylo to nic, o co bych stála. Stejně tak jsem se neúčastnila oslav ostatních. Normálně si vždy v rámci rodiny popřejeme, když se vidíme, to je všechno.

laducha
Generální žvanilka 22637 příspěvků 22.06.19 21:37

@Lulina999 Já jsem se taky snažila dělat, že se mě žádné narozeniny netýkají, vůbec mě na to neužije. Ale děcka jinak nedají, než že se musíme potkat. prý se nemám o nic starat, jen přijít. V centru pozornosti se necítím dobře.
A ani u jiných se oslav nerada účastním.

Aduš8
Kelišová 5233 příspěvků 22.06.19 21:40

Oslavu s kamarády jsme neměla, ale já v tomhle věku moc kamarádství neudržovala, to až spíš později. Jestli bych dítě pustila, je v dnešní době otázka. Záleží na tom, jak mu můžeš důvěřovat, znáš jeho kamaráda blíže, nebo jen z povídání? Bude tam někde,, ukrytý " dozor rodičů, nebo mají být úplně sami?

Lulina999
Kecalka 428 příspěvků 22.06.19 21:40

@laducha Tak jasný, proč jim neudělat radost… :-)
Mně nejde o tu pozornost, spíš mi to přijde jako zbytečná ztráta času :mrgreen:

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1425 příspěvků 22.06.19 21:43

Kdyz dcera mela 15-tiny, tak u nas v dome spalo 16 pubertaku včetně 7-mi kluku :mrgreen:.My jsme s pritelem spali na zahrade v karavanu. Alkohol tam meli, ale ne zadny silny.
My jsme je jenom obcas sli zkontrolovat, jestli jsou v poradku :nevim:.a ani jsme tam dceri nevadili, protoze hlavn muj pritel jim griloval, staral se venku o ohniště +jsme jim připravovali porad nejaky jidlo atd :D

Celeste97
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 22.06.19 21:44

Neměla sem oslavu s kamarády, spíš jsme se šli pobavit na diskoteku.. Ja bych ho pustila, jinak bude chudák za toho kterého máma nepustila na oslavu. Pokud teda kamarádi nejsou nějaký vyhlášení grazlove u kterých je předpoklad problémů s alkoholem atd.

Kriss Tina
Extra třída :D 11026 příspěvků 22.06.19 21:47

V tomhle věku sem to neslavila, s kamarádkama naposled ve 12 a pak až v 18 :lol: to bylo zas naposled, od té doby narozky neslavim…

Dana112
Kecalka 356 příspěvků 22.06.19 22:14
@_.Emilyyy píše:
Kdyz dcera mela 15-tiny, tak u nas v dome spalo 16 pubertaku včetně 7-mi kluku :mrgreen:.My jsme s pritelem spali na zahrade v karavanu. Alkohol tam meli, ale ne zadny silny.
My jsme je jenom obcas sli zkontrolovat, jestli jsou v poradku :nevim:.a ani jsme tam dceri nevadili, protoze hlavn muj pritel jim griloval, staral se venku o ohniště +jsme jim připravovali porad nejaky jidlo atd :D

Emilko, napisu ti to takhle jste úžasný rodice. Opravdu to myslim bez ironie. Ja bych tohle pro dite neudelala.. 16 deti by bylo nasackovany u me v baraku a ja se kam nekde mackat?! Ani omylem..
Mymu synovi bude za rok a pul 15 nact a on by ani nechtel, aby jsme tam s manzelem byli…A ja bych je an obskakovat nechtela..Syn by akorat rikal, jak ho ztrapnujeme :roll:
:D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.19 08:00
@laducha píše:
Já s kamarádkami u nás doma, bez alkoholu. V sobotu to bude 35 let, tentokrát s alkoholem :mrgreen:
Jo, a je to oslava, ne oslova ;)

Promin, pisu na mobilu a samo se mi to prepsalo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.19 08:55
@Aduš8 píše:
Oslavu s kamarády jsme neměla, ale já v tomhle věku moc kamarádství neudržovala, to až spíš později. Jestli bych dítě pustila, je v dnešní době otázka. Záleží na tom, jak mu můžeš důvěřovat, znáš jeho kamaráda blíže, nebo jen z povídání? Bude tam někde,, ukrytý " dozor rodičů, nebo mají být úplně sami?

Tak toho kamarada znam jen z povídání.. a jeho rodice znam od vidění ze třídních schůzek a moc dobry dojem na me nedelaji..

Ijen
Ukecaná baba ;) 1932 příspěvků 23.06.19 10:00

My moc neslavime, ja tedy vubec ne, ale klukum oslavy organizuju jak chteji, ale cim jsou starsi stoji o to min. Do 13ti chteli vetsinou na bowling nebo laser herny, starsi potom na stenu nebo si to posunuli a jeli s partou na koncert nebo festival. Zadne párty doma nedelam.

Kriss Tina
Extra třída :D 11026 příspěvků 23.06.19 10:21

Já bych teda dceři zamluvila třeba bowling nebo teď jsou populární únikové hry, tam může celá parta, když dohrajou můžou si jít sednout někam na pití a víc bych to neřešila. Nějak nevidím důvod proč by 15 letí měli někde chlastat a u někoho spát :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama