15 let rozdíl ,byli by jste ve vztahu? Žena 26 let a muž 41let.

Anonymní
30.10.20 21:16

15 let rozdíl ,byli by jste ve vztahu? Žena 26 let a muž 41let.

Měl jste někdo vztah v takovém věku se starším chlapem? Klape vám to i po několika letech? Prosím plusy a mínusy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
632
30.10.20 21:19

Po několika letech, proč ne. Úplně v pohodě. Po více, třeba 20 letech, asi budete mít problém. S nevrlým dědkem :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
771

Ano a mam manzela starsi o vic nez o 15 let. Nehledej plusy a misnusy pokid to hledas tak toho chlapa nemilujes. Kdyz milujes tak neresis o kolik je starsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12

Já osobně to nezažila, ale kamarádka ano, o 16 let a je nejvíc spokojená. Ale tak jde o to jqký ten chlap je, ne kolik mu je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 21:23

Myslím jsi, že za deset let budeš chtít utéct. Ty budeš v posteli jak rozpálený kamna a on bude chtít sedět s pivkem na gauči. Neříkám, to můžou i mladý, ale přecejen ty hormony s nima víc mlátí. Můj názor, neznam co je pro vás prioritou a jací jste.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 21:24
@Leo44 píše:
Ano a mam manzela starsi o vic nez o 15 let. Nehledej plusy a misnusy pokid to hledas tak toho chlapa nemilujes. Kdyz milujes tak neresis o kolik je starsi

Jsem s ním dva roky a už vidím, že je náladový a celkem lenivý..
Děti už máme oba a společný nechceme.
Má problém jet s námi na výlet je to spíš takový gaučak :( Říkám si, jak to asi bude za dalších 10 let? Na začátku vztahu jsem to vůbec neřešila, byl to jen věk, ale během dvou let se změnil… Celý den by ležel u telky a večer ožije a těší se do hospody to má najednou plno energie.

• Citovat
  • Nahlásit
4679
30.10.20 21:25
@Anonymní píše:
Má problém jet s námi na výlet je to spíš takový gaučak :( Říkám si, jak to asi bude za dalších 10 let? Na začátku vztahu jsem to vůbec neřešila, byl to jen věk, ale během dvou let se změnil… Celý den by ležel u telky a večer ožije a těší se do hospody to má najednou plno energie.

Tak to máš vyřešeno raz dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14157
30.10.20 21:27

Ja ani za zlatý prase, mam známou, ona 33, on 52 a on už má svoje nálady, nic se mu nechce a ji to leze krkem. Nicméně maji spolu 4leteho syna a to ji drží doma. Prý je dobře zabezpeci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4068
30.10.20 21:28
@Anonymní píše:

Tak to má asi takovou povahu, jen sis toho nevšimla. V jednačtyřiceti fakt chlapi nedědkovatí, právě naopak :D vybrala sis línýho chlapa, no. To je jedno, kolik mu je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2780
30.10.20 21:29

Čím jsem starší, tím jsem k velkým věkovým rozdílům skeptičtější. Člověk začne přemýšlet o věcech, které ve dvaceti neřešil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9309
30.10.20 21:39

Je mi 32,manželovi o 16 let víc. A ne, neměnila bych. Jen už nemá tolik nervů a trpělivosti na naše malé děti, ale otázka je, zda je to věkem :nevim: znám takové i o dost let mladší. Ale my jsme povahově dost podobní, takže si fakt rozumíme. Na začátku jsem to věkový rozdíl přehlížela v zápalu zamilovanosti a teď si ho vůbec neuvědomuji. Jasně, asi trochu počítám s tím, že ho přežiju, ale taky se to stát nemusí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
30.10.20 21:54
@šupsem šuptam píše:
Po několika letech, proč ne. Úplně v pohodě. Po více, třeba 20 letech, asi budete mít problém. S nevrlým dědkem :D

Zkušenost a praxe je opakem, včetně mého okolí. Manipulace, diktát nechuť na změny. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
30.10.20 22:01

Můj manžel je starší teda o víc, je mezi námi 25 let, ale neměnila bych za žádnou cenu. Jsme spolu 12 let, třetí mimi na cestě, maximální spokojenost :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 22:04
@bauem píše:
Můj manžel je starší teda o víc, je mezi námi 25 let, ale neměnila bych za žádnou cenu. Jsme spolu 12 let, třetí mimi na cestě, maximální spokojenost :srdce:

To vám moc přeji, nejspíš jste si souzený :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
200
30.10.20 22:08
@Anonymní píše:
To vám moc přeji, nejspíš jste si souzený :srdce:

Děkuju, udělala jsi mi radost :lol: když to tady na emiminu někde napíšu, většinou se mi tak hezkých reakcí nedostává, už vůbec ne od zakladatelek :D tak přeju hodně štěstí, ať už vám to dopadne jakkoliv :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama