15 měsíců po 2.CS opět těhotná

538
15.4.20 10:47

15 měsíců po 2.CS opět těhotná

Dobrý den,
Mám za sebou 2 císařské řezy, první 2013 a druhý loni. Nyní jsem zjistila, že jsem opět těhotná, 15 měsíců po 2.CS.
Mám strach, ale miminko si chceme nechat.
Má někdo prosím zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6
15.4.20 10:54

Nešu*ejte jak králíci :nevim: pak nebudeš mít strach

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
15.4.20 11:05

Záleží v jakém stavu je jizva. Mě po druhém císaři další děti nedoporučili. Ale já celé druhé těhotenství měla s jizvou problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5829
15.4.20 11:06
@Anonymní píše:

Ty jsi hrdinný anonym…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
538
15.4.20 11:09
@Oliverka28 píše:
Záleží v jakém stavu je jizva. Mě po druhém císaři další děti nedoporučili. Ale já celé druhé těhotenství měla s jizvou problémy.

Jizva je ok, necítím ji. A v druhém tehu Žádný problem nebyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
15.4.20 11:10

Já jsem taky porodila první dítě císařem a vím, že chceme víc než dvě děti. :nevim: Pokud si miminko chcete nechat, není co řešit. A z toho, co slyším, jsou dnes lékaři celkem pozitivně naladění na 3 CS. Někteří stále trvají na 2 CS a stop, ale docela často slyším o třech s tím, že lékař s tím neměl problém. A stejně je rozhodnutí na vás, na přerušení vás nikdo nutit nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
15.4.20 11:10

@janicka.ocet Tak to určitě bude v pořádku. Doktor Ti k tomu řekne určitě víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1139
15.4.20 11:15

Mezi prvním a druhým císařským řezem mám 21 měsíců, mezi druhým a třetím 24 měsíců, vše plánovaně, žádný problém nebyl. Pokud jste neměla problémy s jizvou, je pravděpodobné, že bude vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
15.4.20 11:21
@Anonymní píše:

Jdi se zahrabat 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
15.4.20 12:36
@Anonymní píše:

Nemam rada anonymni urazky, takze jsem pozadala o odtajneni.

Zakladatelko, a mas strach z ceho? Z 3.cisare nebo o jizvu? Ja mela prvniho a dr.mi ted podruhe rekla, at se nebojim, ze me v pripade nutnostu sc zasije tak, abych mohla mit v klidu jeste jedno. Budete tu jizvu kontrolovat. 15 mesicu uz je celkem dobra doba :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
538
15.4.20 13:01
@PaníKadrnožková píše:
Nemam rada anonymni urazky, takze jsem pozadala o odtajneni.Zakladatelko, a mas strach z ceho? Z 3.cisare nebo o jizvu? Ja mela prvniho a dr.mi ted podruhe rekla, at se nebojim, ze me v pripade nutnostu sc zasije tak, abych mohla mit v klidu jeste jedno. Budete tu jizvu kontrolovat. 15 mesicu uz je celkem dobra doba :hug:

Moc děkuji. Bojím se spíš o jizvu v těhotenství, i když to druhé po CS bylo ukázkové. A teď už jizvu ani necítím.
A Vaše doktorka tedy s třetím těhotenstvím po CS byla ok? Ten můj mi kdysi cpal antiko hned po porodu, že třetí CS už ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1139
15.4.20 14:20

@janicka.ocet moje původní gynekoložka také razila heslo 2 císaře stačí, tak jsem si našla jiného lékaře, který neměl se třetím těhotenstvím žádný problém, při poslední preventivce se mě dokonce ptal, jestli neplánuji další, že ani to by nebyl zásadní problém. Držím palce :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
15.4.20 14:22

@PaníKadrnožková Anonym odtajen. @Andynkas a Ty se styd holka. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
538
15.4.20 14:59
@Jadala píše:
@janicka.ocet moje původní gynekoložka také razila heslo 2 císaře stačí, tak jsem si našla jiného lékaře, který neměl se třetím těhotenstvím žádný problém, při poslední preventivce se mě dokonce ptal, jestli neplánuji další, že ani to by nebyl zásadní problém. Držím palce :mavam:

Super, to ráda slyším a sla jste automaticky na třetí císař?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1139
15.4.20 15:19

@janicka.ocet přesně tak, třetí císařský řez byl již automatický

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu