15 tt a tekutina z prsu, není to brzy?

281
20.7.13 08:14

15 tt a tekutina z prsu není to brzo ?

Ahoj holky jsem v 15 týdnu a když jsem jednou blbě seděla měla jsem založené ruce jakoby na prsou tak mi z nich začalo vytékat asi mlezivo chci se zeptat jestli to není nejak brzo hledala jsem to na netu ale tam jsem nic nenašla. Díky za Vaše odpovědi :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58709
20.7.13 08:21

Je to normální, tělo se připravuje… ;) hlavně nemačkat a nevymačkávat, může způsobit stahy dělohy.. (tedy aspoň mě takhle varoval dr)..

Příspěvek upraven 20.07.13 v 08:21

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092
20.7.13 08:21

Neboj, to je normální, holt hormony působí :) Hlavně to nijak nevymačkávej apod. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
729
20.7.13 08:43

@Kančík Ahoj, vůbec to není brzo, buď vklidu, mě to takhle taky začalo vytékat. Jen nevymačkávat! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
660
20.7.13 08:54

Bud v klidu me to take zacalo vytekat takhle brzy, ale opravdu vytekat, musela jsem si davat prsni vlozky :D.Po porodu jsem mela mleka, ze bych ho mohla rozdavat. Kojila jsem 2,5roku pak jsem to sama utnula.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
660
20.7.13 08:54

Bud v klidu me to take zacalo vytekat takhle brzy, ale opravdu vytekat, musela jsem si davat prsni vlozky :D.Po porodu jsem mela mleka, ze bych ho mohla rozdavat. Kojila jsem 2,5roku pak jsem to sama utnula.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9957
20.7.13 10:11

Mlezivo mi vytékalo od 8tt až do porodu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
20.7.13 10:18

@Kančík je to normalni a dobry predpoklad toho, ze kojeni pujde snadno (samozrejmne ne jistota) me vytekalo nekdy od 19tt, nosila jsem cele tehu vlozky do podprsenky a ted i po cisarskem rezu kojim jako o zavod a mleka mam na rozdavani ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
281
20.7.13 10:19

Díky za uklidnění :mrgreen: už jsem si myslela že jsem divná :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8598
20.7.13 10:36

Přidávám se k holkám, že je to opravdu docela jistá známka toho, že kojení bude dobré. Mě to začalo taky brzo, porpvé jsem z toho byla docela znechucená…ale zvykneš si, nejsoiu to litry, jen kapičky :-) a Kojila jsem 9m bez potíží, konec nebyl z nedostatku mléka :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
20.7.13 10:39
@Kančík píše:
Díky za uklidnění :mrgreen: už jsem si myslela že jsem divná :mrgreen:

naopak, bud rada, je to opravdu dobry predpoklad dobreho zpusteni mleka po porodu, podivej na me, po porodu jsem se vratila na svyych 50 kg, malej mi pribira v prumeru 400g tydne, mlika mam furu a to jsem mela cisare, bud za to rada, je to pohodicka, sice se mi prsa uklidnily az ted, doted to jeste nebylo ono, ale nedam na kojeni dopustit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092
20.7.13 15:36

Holky nechci rýpat ale to, jak moc teče nebo neteče mlezivo v těhotenství nemá na kojení vůbec žádný vliv, to je jen pověra. Mě mlezivo neteklo vůbec a kojila jsem bez problémů skoro 14 měsíců a kojila bych dál, ovšem malá se odstavila sama. To, jestli žena bude kojit nebo ne záleží na něčem úplně jiném, jen malé procento žen opravdu nemůže kojit, jinak by to neměl být problém ale samozřejmě záleží na tom, jak se s tím začne. Jakou dobu po porodu proběhne první přiložení, důležitá je správná technika, přikládat podle toho jak si řekne dítě a ne podle toho, jak řeknou sestry na novorozeneckém. Nechat dítě pít jak dlouho potřebuje, nedržet se nějakých intervalů a především zazdít kecy o slabém mléku a dalších nesmyslech…pak kojení půjde, mlezivo v těhotenství na to vliv nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
729
20.7.13 17:13

@Verca1989 Ano je to tak, mě začalo mlezivo téct ve 14 týdnu a to mi každej říkal kolik nebudu mýt mlíka. Nakonec mi malou už v porodnici museli dokrmovat protože jsem mlíko skoro vubec neměla. Takže tohle kojení nekojení jsem vydržela 6 týdnu :(Tak doufám že u druhého to bude přeci trochu jiné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
722
23.7.13 16:51

Je to v poho, buď v poho :palec: já jsem to například měla už v 8. týdnu.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama