15 tt omotana šňůra na 2x kolem ručičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 16:13
15 tt omotana šňůra na 2x kolem ručičky

Ahojky všem. Byla jsem včera na utzv a malý měl omotanou šňůru na dvakrát kolem ručičky. Muže se mu něco stát?

Dr jen té musím věřit přírodě což mě vůbec neuklidnil. Je to moje první těhotenství a jsem z toho nesva.

Děkuji všem.

Reakce:
Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 10.05.19 16:22

Tak me by tedy fakt nenapadlo tohle resit 8o vis jak se tam to dite hybe? Jednou bude mit dvakrat omotanou ruku, podruhe nohu apod..

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19445 příspěvků 10.05.19 16:29

Bud v klidu, tohle se ještě 1000× změní! Už ted je to pravděpodobně jinak :kytka:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2369 příspěvků 10.05.19 16:32

Může a nemusí, akorát nechápu, to ti řekl doktor, nebo jak jsi na to přišla? Plod má šňůru tak různě, a zhruba každý třetí má při porodu šňůru kolem krku. A většinou se nic nestane. Ale taky se může stát, může se mu šňůra kolem té ruky omotat a plod se udusí.

Uživatel je onlineivašot.
Echt Kelišová 8174 příspěvků 10.05.19 16:33

Syn měl omotanou šnůru okolo kolínka. Ještě pàr let tam měl rýhu, která byla i méně pigmentovaná než okolní kůže. Doktorka to komentovala slovy"dobře to dopadlo" :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 16:49

No asi tě moc nepotěším :( Mám kamaráda, který to měl taky takhle a má umělou ruku, protože ta jeho byla zaškrcená šňůrou. Ale konkrétní věci neví, protože se dřív žádné utz nedělaly. :( Druhý zase má takové malé skoro nepohyblivé prsty. :(
Ale nikdy nevíš, jak to bude mít tvoje dítě a už dávno může být odmotané. :nevim:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14844 příspěvků 10.05.19 16:56

Netrap se tím. Neovlivnis to. Syn měl omotanou šňůru kolem nohy a nakonec se narodil s pravým uzlem pupecniku. Doktor říkal, ze měl veliké štěstí, ze to zvladnul. Jenže to se muže stát proste vždy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 17:17
@Anonymní píše:
No asi tě moc nepotěším :( Mám kamaráda, který to měl taky takhle a má umělou ruku, protože ta jeho byla zaškrcená šňůrou. Ale konkrétní věci neví, protože se dřív žádné utz nedělaly. :( Druhý zase má takové malé skoro nepohyblivé prsty. :(
Ale nikdy nevíš, jak to bude mít tvoje dítě a už dávno může být odmotané. :nevim:

Ježíš to mě trochu děsí. Dr to viděl a ukazoval mi to na utzv a jen se smál ze to má jak náramek. Mě to vtipný nepřišlo ani trochu. A na mou otázku a obavu zda to nic není řekl je to příroda slečno. :nevim:

Šáruší
Závislačka 2960 příspěvků 10.05.19 17:26

Stát se může, s velkou pravděpodobností se nic nestane. Neovlivníš to, ale může se to zaškrtit a ovlivnit vývoj ruky, ale spíš se to nestane a zase se rozmotá

Šáruší
Závislačka 2960 příspěvků 10.05.19 17:28

@Tichošlápek dcera ho měla taky, ani nemyslet, co se mohlo stát. Ale nevěděli to, až po porodu.

Teresa.p
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 10.05.19 17:31

Horsi jsou amnialni pruhy. ty se nalepi…snuru si muze jeste xkrat odmotat ma dost prostoru.

kve-tinka
Kelišová 5145 příspěvků 2 inzeráty 10.05.19 17:37

Nech si to na dalsim usg zkontrolovat, uvidis, bude to dobre ;)

Váš příspěvek
Reklama